Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az érzelmi és testi kielégület...

Az érzelmi és testi kielégületlenség, a szerelem megérinthetetlensége rengeteg szenvedést okoz. Milyen meditációs technikákat ajánlotok az ilyenféle magány csökkentésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves vagyok, és a legnagyobb problémám, hogy az élet kedvezőtlen körülményei mellett úgy alakult, hogy mindig el kellett fojtanom a szerelmi és szexuális érzelmeimet, vágyaimat.


Nagyon erős vágyaim voltak már fiatalon, és mindig máshogy működtek az érzelmeim és a kötődési mintáim, mint a többieknél. Bizonyos traumák és tapasztalatok következtében nagyon erős magány- és ürességérzet épült belém, amit mindig is hordoztam magammal.


Ennek a sötét üresség-érzésnek az egyetlen feloldását mindig a szerelemben kerestem, ami viszont soha nem jött össze, így különféle mentális problémáim alakultak ki.

Most ezeket nagyon hosszú lenne tárgyalni, de akit érdekel, annak leírom.


Pszichológusnál hiába voltam, egy rakat pénzt elszórtam azért a válaszért, hogy "hát majd egyszer csak összejön valami, és akkor ki kéne élni", stb. Ilyenekre én nem fogok óránként 8000 Ft-ot kidobni.


Elmentem hipnotizőrhöz is, de végül nem kezdtem bele, egyrészt nem volt szimpatikus, másrészt ez is drága.


Mindig is foglalkoztam a spiritualitással, csak nem tudom, mik lennének számomra a megfelelő gyakorlatok. Nyilván az asztrális testtel vannak problémák, rendbe kéne tenni a dolgokat, de nem tudok senkitől erre a helyzetre tanácsot kérni.



2021. aug. 1. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ajánlom figyelmedbe Rupert Spira videóit, amikből vannak fent magyar fordítások a YouTube-on.


Az egyike amit ajanlanék:

[link]


Én nemrég találtam rá, de találtam olyan gyakorlatokat a videókban, amiket régen használtam, és akkor segítettek, csak azóta felhagytam velük, viszont újra el fogom kezdeni, mert tényleg hatásos.

Ezenkívül spirituális értelemben is mond nagyon érdekes, érthető és hasznos infókat, úgyhogy ha van egy kis időd, akkor böngéssz a videók közt. :)

2021. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Grimfox ***** válasza:
100%
A zen ilyen meditáációs gyakorlatokat alkalmaz. Csak elég nehéz elsajátítani őket.
2021. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológusból rengetegféle van. Én azt vallom, hogy a pszichológus olyan, mint a párkapcsolat, nem biztos, hogy elsőre megtalálod az igazit. Ha egy pszichológus nem vált be, akkor nem feladni kell, hanem másikat keresni. Egy kudarc után is legalább annyi tapasztalattal gazdagodsz, hogy azt már tudod, hogy milyen típusú terápiát nem szeretnél.
2021. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudatos álomban azzal szexelhetsz akivel akarsz
2021. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Írnál privátba a problémádról bővebben ?

21/N

2021. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!