Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valami ötlet, hogy mi lehetett...

Valami ötlet, hogy mi lehetett? (Részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

Az éjjeli szekrény közepén (olyan 11 centire a félétől) volt a csörgőóra és amikor tegnap tusolni indultam hogy a hőségben lehűtsem magam, csak annyit hallottam, hogy csattan valami. Majd mikor odamentem megnézni a szobába, hogy mi volt a hang forrása, a földön a szekrény előtt találtam az órát leesve.

És azért ha fel is borult volna instabilitás miatt az óra akkor is a mérete miatt a szekrényen kellett volna lennie és nem a földön. S háziállat nincs ami lelökhetné, ablak nincs nyitva napközben mert akkor csak a hőséget engednénk jobban befele. S akkor egyedül voltam az emeleten (Nagyszülők a földszinten, szülők munkában).


Ebben kérném most a segítségeteket, hogy mitől eshetett le a földre az óra.



2021. aug. 11. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nekem is volt, csak polccal és könyvvel. Mindig ugyanaz a könyv esik le a polcomról, a Gilgames.

Mi van még a szekrényen? Lehet, hogy valami más tolta le, miközben eldőlt. Pl. egy könyv vagy palack.

2021. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak az óra van a szekrényen.
2021. aug. 11. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Értem. És ez milyen óra? Elemes vagy konnektorba kell bedugni? A vezetékében nem akadt el valami, ami elmozdult és leránthatta az órát?

A szoba nem lejt olyan irányba, hogy pl. lecsúszhat róla? Nekünk az ebédlőnk lejt és mindig kinyílnak a szekrényajtók maguktól, valószínűleg azért esik le mindig a könyvem is, mert nincs vízszintben a polc.

Aztán még lehet enyhe földrengés is. Mostanában szokott lenni, csak nehéz észrevenni, főleg ha mást csinálsz közben.


Legvégső esetben lehet kísértet, kopogó szellem. De szerintem célszerű először számításba venni a realisztikusabb dolgokat.

2021. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elemes óra, nem lejt a szoba. Régen tükör volt a szekrényen és az sosem esett le (meg vízmértékkel is meglett nézve). Ha egy mini földrengés azt az órát lelöki akkor a nappali fele is repült volna, főleg a dvd-k meg pár Szűz Mária szobor.
2021. aug. 11. 14:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Jah meg a konyha is tele lenne szilánkokkal...
2021. aug. 11. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Akkor kezd tárcsázni a szellemirtókat!

Csak vicceltem.

Lehet ami lelökte az órát, annak hiányzik a tükör. Tedd az óra mellé, ha elfér. Viszont ha leesik az is, akkor hét év balszerencse.

2021. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hmmm nem rossz ötlet.

A hét év balszerencse rész nem tűnik igaznak. Nagyon régen még általános alsóban törtem már el itthon tükröt és nem volt balszerencsém. :)

Bár lehet csak nekem nem tűnt fel.

2021. aug. 11. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha meghalt ismerős, rokon, szomszéd stb. mostanában, ilyen irányba is lehetne gondolkodni.
2021. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!