Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok képes tudatomnál...

Ha nem vagyok képes tudatomnál lenni álmodás közben akkor gyenge, fejletlen a lelkem vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Próbálom képezni magam, hogy sikerüljön a tudatos álmodás, de semmi egyelőre.

2021. szept. 7. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a tested alapjáraton a biológia miatt nincs tudatánál alvás közben. Meg még sok mindent le lehetne írni 5 méteres válaszban.
2021. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Grimfox ***** válasza:
100%
A lelkednek ehhez semmi köze. Nem gyenge, vagy fejletlen. Egyszerűen nem ismered a "trükkjét", hogyan tudatosodj álmodás közben.
2021. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Én a test elhagyást gyakoroltam mert részben hasonló, de mégis egyszerűbb és hamarabb elsajátítható szerintem. Van, hogy már magamtól néha észbe kapok és automatikusan ki "gurulok" a testemből. És ez lényegében tudatos álmodás szerű élmény. Ott vagy az ágyad mellett és tudod, hogy amit elképzelsz az megjelenik. Viszont ezt ki kellet fejlesztenem és megtanulnom használni. Időbe telik minden. Még most is ritkán sikerül.
2021. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attol is fugg mennyire vagy fáradt
2021. szept. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szinte egész nap fáradt vagyok, mégha eleget alszom is. Lehet ez a baj?
2021. szept. 8. 11:41
 6/7 Grimfox ***** válasza:
100%
A kimerültség általában hátráltató tényező. Nem kizárólagos probléma a kérdésed esetén, de biztos hogy nagy arányban közre játszik.
2021. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Jobban teszed ha alszol 6-7 orat es aztan visszalvas kozbe csinalod a mozgás technikákat
2021. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!