Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy valaki...

Létezhet olyan, hogy valaki elkezd meditálni, de még, ha utána nem is meditál már olyan szinten megváltozott, mintha egy teljesen másik ember lenne?

Figyelt kérdés
Úgy értem előtte egy agresszív, dühöngő állat volt utána meg nyugodt, békeszerető, empatikus, megértő emberré váljon például. Ez most lehet túl valótlan példa, de valami radikális személyiségváltozasra gondolok.

2021. szept. 9. 21:03
 1/3 Grimfox ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen módszert használt, és milyen sikerrel. Ha a tudatossága fejlődött, akkor a személyisége is. Maga a személyiség nem változik meg olyan könnyen, de az eredeti személyiség jobbik fele kerül előtérbe. Sok esetben már ez elég látványos.
2021. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Előfordulhat ilyesmi, egyrészt ha tényleg "kap egy kóstolót" az egység érzetből, a végtelen szeretetben lebegni érzetből...ezt viszonylag sokan átélik egyszer-egyszer meditációban, vagy ayahuascas sámán lelki gyakorlatok során....illetve van egy másik élmény is, ami ennyire megváltoztathatja a személyiséget, ez a meditációs gyakorlás során a "második szív megnyílása" - én csak ezt a kifejezést ismerem rá-, ez az együttérzés érzetét hozza-fokozza, vagy kinyitja?!? ...de utána nem akarsz ártani senkinek, sem keresni mások rovására, egy másfajta nézőpontot kapsz kéretlenül.

Saját tapasztalatokat írtam.

2021. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kedves 2. hozzászóló, nagyon kérlek, írj ide is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__113..


Köszönöm!

2021. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!