Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a manifeszta...

Kerdesekkel teli kérdése:

Mi a velemenyetek a manifesztalasrol? Hisztek benne? Esetleg sajat tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyszerár bejött. Azt akartam hogy év végén kitűnő legyek és az is lettem pedig valószínűleg nem lettem volna az.

Én mindig is azt mondtam és mondom most is hogy azok a dolgok működnek amiben hiszünk. Pl nagyon sokat foglalkozom az ásványokkal és többször vettem észre hogy tényleg van hatásuk, de amikor az egyik ismerősöm elkért egyet hiába viselte több hétig, nem hatott, mert nem hitt benne. (Bocsi a kis regényért)

2021. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*egyszer már
2021. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tapasztaltam. Negatív és pozitív szempontból is. Mindegyik esetben a legapróbb részletekig minden stimmelt.

De tudatosan nem tudom működtetni.

2021. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!