Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell manifesztálni...

Hogyan kell manifesztálni sikeresen?

Figyelt kérdés

Hallottam egy-két módszert hogyan lehetséges, de nem igazán jöttem rá, hogy hogyan is lehetne sikeresen csinálni:(

Próbálkoztam, de eddig nem jött össze, és kezdem elveszíteni a reményeim egy ido után, pedig nagyon fontos lenne ha megtudnam valósítani, vagyis tudnék manifesztálni:)

Viszont egy olyan dologról van szo ami fizikai, tehát külsőleg levő valtozatas, vagyis nem érzelmeket akarok manipulálni, lehetséges h ezt valahogyan tudjam manifesztálni, ha igen hogyan? Legyszives segítsetek!

Koszonom szepen:)



2021. szept. 20. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Hiába manifesztálsz, meg vágyakozol gondolkozol valamin, ha nem teszel érte anélkül fölösleges.
2021. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tennék érte, ehhez manifesztácio szükséges, mert anélkül nem tudnám megvalósítani, ezért tettem fel a kérdést, persze, megtennék érte bármit amit kell😊
2021. szept. 20. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én most az 5x55ös módszert kezdtem el, bízom benne, hogy sikeres lesz

2021. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3, légyszives mond el majd a tapasztalataid, de persze ha szeretned:)
2021. szept. 23. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazából, amíg kétségeid vannak, addig hiába vársz, hogy teljesüljön. Olvasd vissza a kérdésed, teli vagy negatív gondolatokkal. Ezeket kell levetkőzd, és onnantól kezdve bármelyik módszer jó. :)

Egyébként én az Elme tükre módszert használom inmáron 11 éve, sikeresen.

2021. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A hármas vagyok.

Tegnap jutottam az ötödik nap végére.

Igazából egy nagyon nagy dolgot manifesztáltam, szóval ha beválik, megcsókolom a padlót :D

Majd írni fogok:)

2021. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen Koszonom a segítséget:)
2021. szept. 28. 01:03
 8/8 anonim válasza:
6-os,sikeres volt a manifesztációd?
2021. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!