Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudom hogy elvileg nem, de...

Tudom hogy elvileg nem, de gyakorlatilag mondjuk egy alvásmegvonásos nagyon para hallucináció képes lenne ártani?

Figyelt kérdés
Fasztudja mondjuk olyan para akár hogy infarktust kapok vagy ilyenek?
2021. szept. 22. 18:15
 1/2 Grimfox ***** válasza:
100%

Language.

Amúgy nem. Az alvásmegvonásos hallucinációk nem olyan intenzívek, és összetettek, mint az elmezavar, vagy hallucinogének okozta hallucinációk. Ezek egyszerű érzékcsalódások. Úgy hallod, mintha a másik szobából hívna, aki ott van, halkan, és kevéssé érthetően, és amikor átmész megkérdezni hívott e, közli hogy nem, vagy éppen a látásod nem az igazi, foltok úsznak a szemed előtt, elmosódik a kép, vagy egyes tárgyak enyhén mozogni látszanak, enyhén hajladoznak, és hasonlók. Ezek nem hirtelen jelentkeznek, hanem amikor tompul az elméd, mert mondjuk leültél, és kissé elpihentél. Azt mondjuk nem tudom megmondani, hogy 4-5 napnyi megvonás után mit tapasztalnál, de önállóan ezt nem is tudod kivitelezni. Ott már állva is elalszol, ha drasztikus módszerekkel nem tartanak ébren.

2021. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen:

Koncentrációs zavarok,

Fáradtság,

Tompaság,

Rossz közérzet,

Kiegyensúlyozatlan járás, beszéd, gondolkodás,

Zavartság,

Memóriazavar,

Összevisszaság,

Ha így közlekedsz az úton, akkor elüthetnek, megtéveszthetnek, eleshetsz, elrabolhatnak, kirabolhatnak, bármi történhet veled.

2021. okt. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!