Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyek a számodra legkevésbé...

Melyek a számodra legkevésbé elfogadható, emészthető spirituális igazságok?

Figyelt kérdés
Miért épp azok?
2021. szept. 23. 03:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
Az összes. Mert senkit nem találtam még, aki ezt képviseli és bele mer szólni egy telefonba, tudna mesélni róla bármit, ami alapján elfogadható lenne a történet.
2021. szept. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2021. szept. 23. 06:43
 3/23 anonim ***** válasza:
25%
Nincs mit. Miért merült fel ezen kérdés, mi a célod?
2021. szept. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ó, csak kíváncsi vagyok, mi akasztja meg az embereket a fejlődésben.
2021. szept. 23. 06:48
 5/23 anonim ***** válasza:
26%
Azt meg tudom írni neked. A gondolkodásképtelenség. Ennyi.
2021. szept. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2021. szept. 23. 06:57
 7/23 A kérdező kommentje:

"Melyek a számodra legkevésbé elfogadható, emészthető spirituális igazságok?"

"A gondolkodásképtelenség."

Ez így nem vet rád jó fényt. Biztos ezt akartad írni?

2021. szept. 23. 07:00
 8/23 anonim ***** válasza:
44%

Ki hát, de itt csak röviden... Nem szeretek sokat pötyögni, ahogy látom eddig, itt felesleges, így még kevésbé...


Mivel nincs meg a gondolkodási készség, így az, ami miatt az embert, embernek lehet hívni, az nincs meg.


Ameddig a nép, az én meglátásaim szerint ~90-95%-a teljes mértékben, vagy jelentős mértékben, ilyen, olyan témában, de gondolkodásképtelen, addig nem tud emberré válni, nem nevezhető embernek...


Fontos, hogy ~90%-ban nem az adott egyén tehet erről, nem tud fejlődni, mit kezdeni ezzel önerőből...


Tehát azok a dolgok, amik beletartoznak ebbe a következők:


-Nem képes, vagy nehézséget okoz a szóbeli kommunikáció.

-Nem képes az információk felfogására, megfontolására.

-Nem képes felismerni, beismerni, hogy esetleg eddig rosszul tudta az adott dolgot.

- Nem képes és hajlandó gyakorlatilag semmire, amit gondolkozásnak nevezhetnénk.


A primitív szintű gondolkodási készségei vannak meg, amik már egy hernyóban is benne vannak. ( Emlékképeken és eddigi tapasztalatokon alapuló, legtöbbször téves gondolkodás. pl: Egy hernyó lát egy szép zöld területet, gyümölcsfát, majd talál egy finom gyümölcsöt. Innentől elkönyveli, hogy oké, akármikor látok fát, zöld területet, ilyen finomság fog várni... Azonban ez ugye alapvetően gáz, mert ha esetleg egyszer egy másik állat várja, meglepődik. Nem gondolkodik gyakorlatilag, csak úgy tűnik. De ez egy hernyó, ennél oké, egy ember azonban elvileg többet tud... Na jó, ez így itt pötyögve nem az igazi, ha érted érted így, ha nem nem. Nem lenne meglepő, ha nem értenéd így, mit akarok írni... Ez nem ennyi, hogy leírom... )


Az összetett, magas szintű gondolkodási készségei nincsenek meg, az idő előrehaladásával egyre nehezebb ezen képességeket megszerezni...


Ha kellemetlen helyzetben van, elbújik, eltűnik, vagy agresszív magatartást tanúsít. Ez ugyancsak gondolkodásképtelenség.


Nehézséget okoz neki, hogy kijelentse esetlegesen, hogy igen, neked van igazad, én tudtam eddig rosszul, köszönöm az új ismeretet... Tehát nem képes felülvizsgálni, írni az eddigi, esetlegesen téves ismereteit...


De ez hosszú, ezt nem lehet így leírni....

2021. szept. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%

Haló, egyelőre csak velem beszélgetsz.


Te írtad, kíváncsi vagy, mi akadályozza a népet a fejlődésben. Válaszoltam, hogy a gondolkodásképtelenség...


Szedd össze magad.. :D

2021. szept. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Te szedd ösze magad, válaszoló! Nem azt kérdeztem, hogy a nép számára, hanem hogy számodra melyek a "legkevésbé elfogadható, emészthető spirituális igazságok?" Erre te azt válaszoltad, hogy a gondolkodásképtelenség.

1. spir. igazság a gondolkodásképtelenség? Nem.

2. te magad nehezen fogadod el a gondolkodásképtelenségedet? Ez nem vet jó fényt rád.


De a válaszod értelme, tartalma átjött, köszönöm. Nem fogadod el a külvilágot, mint tükröt. Nem ébredtél rá, hogy te projektálod ki a minőségeit, miközben a valóság csak úgy van, létezik, címke és ítéletek nélkül.


Köszönöm, hasznos volt a hozzászólásod!

2021. szept. 23. 07:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!