Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van 2 kristályom. Citrin és...

Van 2 kristályom. Citrin és Karneol. Van több is viszont ennél a kettőnél éreztem bármit is. Hogyan tudnám őket ráhangolni arra, amit szeretnék elérni velük?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 08:22
 1/5 anonim válasza:

Úgy tudod beprogramozni őket hogy, tartod őket a kezedben magad előtt és meditálsz velük egy kicsit, és ha érzed hogy bizseregnek akkor mond nekik hogy mi a célod.

Pl. Ametisztnél azt szeretnéd hogy megvédjen. :)

2021. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mondhatod azt hogy: kérem ezt az xy kristályt hogy (amit szeretnél)
2021. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Grimfox ***** válasza:
A kristályoknak megvan az alap tulajdonsága. Ez egy hatáscsoport. Ez felerősödik, addig, amíg használod, esetleg meditálsz vele. De maga a hatás nem változik meg, mert az anyagából, és szerkezetéből adódik. Amíg ez nem változik, tartós változás nem érhető el velük. Vannak kristályok, amik képesek "információt" hordozni, például a hegyikristály, és a gyémánt, de ezeknek is limitáltak a lehetőségei. A természetesen meglévő hatásokat viszont lehet erősíteni ideiglenesen, amennyiben nem a követ hangolod, hanem te hangolódsz a kő adott hatására. A kifejtett hatása is nagyobb lesz rád ez által.
2021. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Szeretnek minnel tobbet tudni errol.
2021. szept. 25. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nagyon régi a kérdés, és lehet már nem aktuális, de azért leírom a saját tapasztalatom. Én mindig úgy csinálom hogy először is ráhangolódok a kőre, ami azt jelenti hogy minden mást kizárok körülöttem. Aztán elkezdem ismételgetni hogy mit akarok. Ezt addig csinálom ameddig nem érzem (mert ezt érezni kell) hogy a kő megteszi amit szeretnék tőle. Ja és még valami. Ha azt szeretnéd hogy a programozott kő tényleg működjön, akkor 0-24-ben a közeledben kell lennie, és ne várd hogy már másnap végrehajtsa amit szeretnél, mert ez eltarthat akár több hónapig is.

Sok sikert:D


UI.: Tényleg bocsi hogy csak most írok, de most találtam meg a kérdésedet.

2022. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!