Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az? másnak hasonló...

Mi lehet az? másnak hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Elöször is szeretném leszögezni, hogy elég materialista felfogású vagyok, az ezotériát is elég szkeptikusan kezelem. De erre a valamire nem tudok logikus magyarázatot adni.


Szüleimmel élek egy társasházban, a melettünk lévő lakásba körülbelül 3 éve nem laknak , (elötte egy idős pár élt ott).


Tegnap mondja apám hogy mutat nekem valamit, az emlitett lakás ablakánál megálltunk, és mondja hogy valami világít bent a szobába.De elötte pár napja máshol világított elmondása szerint. Elöször arra gondoltam valami tükrözödik de nem,sötédedésnél újra "megvizsgáltam" és úgyanúgy világitott, mostmár egyértelmű volt hogy nem tükrözödik semmi. Sajnos nem lehet kivenni mi lehet az, mert olyan szinten szutykos az ablak belülről +függöny hogy nem lehet belátni. De találtam egy pici lyukat ahol kicsit könyebb volt befókuszálni amit láttam, egy kb tenyérnyi valamilyen dolog vílágít(a színe szürkés halvány-zöld.) és hirtelen baromira rámjött a bánat, szomorúság érzése és baromi furcsa érzés volt, gondolkodtam is rajta ez most ugyan mi? mi a francért van ez az érzésem?


Ami biztos: külső személy nem lehet, ugyanis hatósági zárral elátott a lakás,illetve mi is a közelben (kb 10 méterre) élünk csak látnánk ha valaki járkálna.


Szellem? Nem tudom, ez egy mozdulatlan dolog volt, kb mint egy világitó ledes tárgy.


Továbbá az is érdekes hogy a 3 év alatt ezt most kezdtük el tapasztalni..



#szellem #Fura tárgy
2021. okt. 2. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valami állat? Annak a szeme lehet ilyen fénypont.

Persze ez nem magyarázat a szomorúságra, meg bánatra. Meg ha hatósági zárral van ellátva nem valószínű, de ha elhagyatott régi hely, az állatok megtalálnak kis lyukakat meg réseket, ahol beférnek (vagy csinálnak :D )

2021. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én percekig néztem de nem mozog csak világít, azóta is probálok logikus magyarázatot adni erre,de nem fér a fejembe mi tud ott világitani.. :)
2021. okt. 2. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:

A 3 évvel ezelőttig a szomszéd lakásban élő idős házaspárral mi lett? Miért került hatósági zár a lakásra?

Jó lenne, ha a lakásról és annak történetéről, (volt) lakóiról kicsit többet le tudnál írni, mert így kicsit kevés az infó...

2021. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Semmi extra, a mama meghalt egy nap természetes okokból, a hamvai tudomásom szerint ott vannak.

A férje még pár hónapig egyedül maradt majd kórházba került(ennyi tudok, nem tudom él-e még.) 3 évig nem volt semmilyen dolog, az utobbi napokban lettünk erre a jelenségre figyelmesek. Amugy gondolom azért van Hatósági zár a lakáson mert önkormányzati tulajdon.

2021. okt. 5. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Értem.

Akkor megvan a magyarázat: a néni van ott (már úgy értem a szelleme) és ha a bácsi is meghalt a kórházban, akkor valószínűleg ő is "haza ment" a nénihez. Tudom ez így túl egyszerűen és a te realitásodnak lehetetlenül hangzik, de ilyen egyszerű.

Ha zavar titeket próbáljátok meg elküldeni őket... bár... úgy, hogy nem tudtok bemenni a lakásba a hatósági zár miatt... hát... sokkal nehezebb a dolog, de elvileg magoldható. Ha meg nem zavar, egyszerűen ne foglalkozzatok vele.

2021. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!