Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manifesztálás nektek be vállt?

Manifesztálás nektek be vállt?

Figyelt kérdés

Lehet badarság de a volt barátom szeretném vissza "hóditani" hozzám..

Úgy érzem működne újra köztünk a bizonyos láng...

Lehet jöttök majd azzal hogy beszéljek vele de nem lehet.. folyamat ignorál és így nem tudok vele beszélni.. Aki nem hisz a manifesztálcióban kérlek titeket ne írjatok.. Próbáltam már egyébként manifesztálni de kisebb jeleket is kaptam már de nem vettem észre hogy teljesűlt volna, Ha ti manifesztáltatok már melyik módszert ajánlanátok szerelemre? Esetleg a 369? Vagy az 5x55?



2021. okt. 4. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem, hogy miért akarod magadhoz láncolni az exed, ha nem érdekled. Xd Biztos nem müködne már az a bizonyos láng, mert ha igazán érdekelted volna, akkor nem aludt volna ki.
2021. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt oka hogy kialudt a bizonyos láng...lehet még most is együtt lennénk ha az az ok akkor nem valósul meg
2021. okt. 5. 08:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. De egy jó tanács: Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem akar felvenni.
2021. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!