Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki ráismer erre a csakrati...

Valaki ráismer erre a csakratisztító gyakorlatra, hol található meg a részletes leírása?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt a neten találtam egy nagyon jó, számomra eddigi legjobb csakratisztító gyakorlatot, de sajnos idő közben voltak kihagyásaim és csak most nem rég kezdtem újra meditálni és újra kerestem, de nem találom, nem emlékszem pontosan hogyan is volt a gyakorlat. Elég összetett, hosszabb gyakorlatról van szó, amely lényegében végigjárja az egész csakrarendszert lentről felfelé majd vissza fentről lefelé. Arra emlékszem, hogy el kellett képzelni, hogy fénygömböt, energiát húzok felfelé a legalsó gyökercsakrán keresztül, feltöltöm aztán húzom tovább ezt a fényenergiát végig az összes csakrán majd vissza lefelé vagy ilyesmi. Voltak benne lezárások, illetve megnyitások is a csakráknál, a képzelőerőnek is nagy szerepe van benne, meg közben belégzéssel fényt, pozitív energiát szívunk be, míg kilégzéssel el kellett képzelni, hogy negatív, szürke, füstszerű mérgeket lélegzünk ki. Elég összetett és hosszú technika. Kerestem már a pontos, részletes leírását neten, de nem találom sajnos. Remélem valaki ráismer és el tudja küldeni nekem a teljes, részletes, pontos leírását a gyakorlatnak.

2021. okt. 6. 00:10
 1/1 anonim ***** válasza:
58%

Minek tisztítod a csakrádat, ha a meditációd nem arra haszbálod, amire kéne?

Mintha tisztítanál egy házat ahelyett, hogy az ott lakó csöves cigányputrit küldenéd el.

2021. okt. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!