Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a manifesztációban?

Hisztek a manifesztációban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ti hisztek-e a manifesztációban?

Illetve akinek volt valami tapasztalata ezzel kapcsolatban szívesen várom a történeteket :D


2021. okt. 23. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez valami vallás amiben hinni lehet?
2021. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
2021. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
39%
#2 jah kerdezo miben is higyjunk?
2021. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
61%

Szia, en igy jottem ossze a baratommal.

Egyhelyen dolgoztunk, es szep lassan elkezdtem beleszeretni, ugy hogy kb par mondatnal tobbet nem beszeltunk, mivel en eleg introvertalt vagyok nehezen nyitok mas fele, de vele orakig is el tudtam volna. Nagyon almodozo tipus vagyok ,szoval elkezdtem naplot irni, csak siman a a telomra. Neki cimeztem es ugy fejeztem be hogy ha a majd a ferjem leszel megmutatom neked ezt a naplot. Lefekveskor is elkepzeltem milyen lehet vele lenni, vagy mit csinal epp.

O elment a munkahelyrol ,de en ugyanugy irtam a naplot az konnyitett a szivemen.

Kb egy ev utan irt nekem a semmibol hogy miujsag hogy vagyok, es onnantol randik,majd ossze is jöttünk ,ennek ket eve.

Akkor nem tudtam mi az a manifesztacio , de en teljesen biztos vagyok benne hogy ez az volt.

En sem hittem ezekben, de szo szerint be manifesztaltam magamnak ugy hogy megcsak nem is tudtam rola.

Lehet kinevteni, de en vagyok ra az elo pelda hogy igenis lehetseges ez a dolog.

2021. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es köszönöm szépen,aranyos történet :)


Az előző válaszolóknak pedig üzenem, hogy elnézést tényleg az én hibám, oda kellett volna írnom hogy csak az válaszoljon aki fel tudja fogni hogy miről beszélek.

2021. okt. 23. 23:38
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Tehát ha valaki nem hisz az ilyen abszurdumokban, hogy az univerzum megadja azt amire csak vágysz, akkor degradálni kell? Felfogjuk miről beszélsz, csak az ilyen embert mint te, nem lehet komolyan venni. Inkább tegyél azért, hogy jó életed legyen, ne az univerzumtól várd el hogy a p@ád alá tegye amit csak akarsz.
2021. okt. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki hogy még mindig nem tudod hogy miről van szó.

Én egy szóval se mondtam hogy ebben bárkinek is hinnie kell, csak kíváncsi voltam hogy kinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata.

Csak azt nem értem hogy az ilyen emberek mint te mi a f@szért írkálnak egy olyan kérdés alá amihez egy értelmes választ se tudnak írni, és most itt tovább mondogatni hogy neked van igazad, de engem rohadtul nem érdekel.

2021. okt. 24. 08:52
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert maga a kérdés buta. Buta embernek viszont csak a saját szintjén lehet elmagyarázni a saját h@lyeségét. Baszki, a manifesztáció szó jelentésével sem vagy tisztában...
2021. okt. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó tudod mit csak hogy örüljél, legyen neked igazad. Vadbarom!
2021. okt. 24. 18:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!