Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manifesztáltál már? Bevált?

Manifesztáltál már? Bevált?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 18:03
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Volt már rá példa.

Még egyetemen megtetszett egy pasi, sokszor láttam a kampuszon, és pár hét után egyszer csak leült mellém mikor tanultam, egyből szóba elegyedtünk. Nem aktívan manifesztáltam amúgy, de volt, hogy eszembe jutott, és szuggeráltam, hogy "na majd ma megint látni fogom és szóba elegyedünk", aztán egyszer csak bejött, pedig aznap nem is volt eszemben .


Ill. mikor munkát kerestem nagyon olyan munkát akartam, ami kapcsán sokat kell utaznom, és ez is bejött.

2021. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én a 369-et alkalmazom.


Eddig 4 dolgot manifesztáltam. Ebből már 2-ről tudni lehet, hogy sikerült. Az egyik az volt, hogy kapok pénzt a szülinapomra (kaptam, ráadásul elég szép összeget), a másik pedig, hogy megkapom az áhított diákmunkát.


A két függőben lévő manifesztációm a jogosítványszerzéssel kapcsolatos, mégpedig az, hogy elvállal a legjobb oktató, és sikerül is a forgalmim. Azonban ugye pont a munka miatt még nem volt időm bemenni, és jelentkezni a KRESZ-vizsgára sem. Szóval az oktatós dolog novemberben derül ki, a forgalmi vizsga meg jövőre.

2021. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mostanaban instant manifesztacioim vannak. Eszembe jut valami, hogy de jo lenne. Aztan el is felejtem, de megis bejon.

Legutoljara meg akartam magam lepni valamivel, csak nem tudtam donteni a szolgaltatok kozul. Erre nyertem egyet ingyen. Kb minden nap tortenik ilyesmi egy ideje. Azt erdemes megemliteni, hogy igyekszem a jelenben lenni es odafigyelni a gondolataimra.

2021. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!