Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondólsz az állítólagosan...

Mit gondólsz az állítólagosan mágikus/gyógyító tulajdonságú kövekről amiket vásárokban és hasonló helyeken árulnak gyakran?

Figyelt kérdés

Újabb tanulmányomhoz gyűjtök véleményt, ki hogyan viszonyul, mit tapasztalt a mágikus erejű gyógyító kövekkel kapcsolatban, amiket mindenféle helyen bazárokban stb. lehet venni és gyakran úgy adják el mint aminek mágikus ereje van. Pár példa aki nem tudná miről van szó - Pl rózsakvarc, lilakvarc, zöldkavics, feketekő, obszidián, bedrock, stongehenge, hegyi kristály, tengeri kristály, égi kristály, lápi kristály, cukor kristály, sivatagi rózsa, tetőcserép, dolomit, lazurit, hegyi kristály vízbe téve és a vizet elfogyasztva, levamizol vagy meth kristály orron át felszippantva, borostyánkő, tigriskő, zöld nyalókvarc, sztromatolit, moldovit.

Tapasztaltátok már pozitív hatásukat? Mi volt az?



2021. okt. 31. 18:41
 1/3 Grimfox ***** válasza:
100%

A tetőcserép pozitív hatásait minden nap tapasztalom, mert tetőtéri szobám van. A cukorkristály kettős. Feltölt energiával, de közben kilyukad tőle a fogam. Az egy kétélű kard. Ha egy vásárban látod kiárusítva a stonehenge-t, kérlek írj privát üzenetet, az országon belül bárhová elmegyek megnézni/megvenni.

Más kristályokkal kevesebb tapasztalatom van. Történtek érdekes dolgok beteg ember+kristály kombinációval, de csodás gyógyulást még nem láttam. Viszont a hegyikristályok, amiket egy időben használtam berepedeztek, és zárványosodtak néhány használat után. Használat alatt ne azt értsd, hogy ezzel dobtam le a galambot az ágról. Egyszerűen geometriai formákba kihelyeztem őket egy asztalra amolyan mágikus célzattal. Meg egy moqui golyó nevű kővel volt egy érdekes tapasztalatom, ami pár másodperc tenyérben fogdosás után vállig "megrázott". Olyan érzés volt, mint amikor egyszer megcsapott az áram egy zárlatos bojler miatt.

2021. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tudi333 ***** válasza:
Hegyi kristàly mindenre jó! Nem kell más.
2021. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ufokurtato007 ***** válasza:
0%
engem egyszer egy reptoid összeütközés során csúnyán megsebesítettek, mivel a földön ugye még nincs ellenszer a reptoid toxinok ellen, így vérrubint kirstályt kaptam a galaktikus konföderációtól, és tényleg hatott.
2021. nov. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!