Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem magamat nehéznek...

Miért érzem magamat nehéznek meditáció közben?

Figyelt kérdés
Sokszoros újrakezdőként, mindig azt tapasztalom, hogy teljesen nehéz vagyok, még a nyelvemet, torkomat is hatalmasnak, nehéznek, szélesnek érzem, mint egy fatörzs. Elvileg nem könnyedség érzésnek kéne lennie? Rosszul csinálom vagy majd kialakul, ha most végre nem adom fel pár alkalom után?

2021. nov. 8. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert elélmosodsz meditálás közben szép lassan elnehezednek a végtagjaid majd a szemed és elalszol.
2021. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Majd ki fog alakulni
2021. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy még 10 perc és tényleg alvás lett volna belőle :-D

Nekem is ez volt a tippem, de közben nem éreztem úgy, hogy mindjárt elalszok, de szerintem is ez lehetett az oka.

2021. nov. 8. 17:28
 4/13 Tudi333 ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen, de csak tippjeim vannak, úgyhogy az teljesen mindegy. Valaki azt mondta erre, hogy neki is szokott, aztán utána úgy érzi kitölti az egész teret. Nekem olyan volt amit írsz, aztán olyan,.hogy egyszerre kicsinek és nagynak is éreztem magam.
2021. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves Tudi333, Neked ez változott vagy így maradt és ez is jó így? Persze tudatosan ezzel nem tudok mit kezdeni sztem, de, ha így marad, az sem zavaró, mert nem volt rossz érzés egyébként.
2021. nov. 8. 17:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom lelazulnak az izmaid, és azért. Nem akkora baj, de ha ülve vagy állva csinálod, akkor érdemes odafigyelni, hogy legalább azokat ne lazítsd el, amiknek tartaniuk kéne, különben összezuhansz. Egyszerűbb elalvás vagy ébredés előtt csinálni, nekem az is ugyanúgy működik.
2021. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, ülve csinálom és teljesen próbálom minden izmomat elengedni, amennyire tudom. Megpróbálom majd akkor alvás előtt, fekve. Köszönöm!
2021. nov. 8. 18:15
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fekve próbáld meg úgy lesz az igazi!
2021. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Az ingerektől való visszavonulás egyik jele szokott lenni. Az izmok ellazulnak, az idegek pedig kevesebb ingert szállítanak az agy felé. Csak akkor probléma, ha ez kizökkent a meditációból. Ha nem zökkensz ki, és tovább haladsz, ez a testérzet is elmúlik, amolyan ürességnek adja át a helyét. Mintha a tested csak körvonalakból állna, nem töltené ki semmi.
2021. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Tudi333 ***** válasza:
Változott? Így maradt? Ez is jó? Hm? Nem értem mire vonatkoznak a kérdések!
2021. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!