Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valakinek működik bármilyen...

Sykman kérdése:

Valakinek működik bármilyen fajtája az ún. "kinézisek"-nek, és ha igen hogyan érte el?

Figyelt kérdés

Igazából kiváncsi lettem hátha valakinek volt már ilyesmivel tapasztalata amit megtudna osztani, mert én is elszeretnék kezdeni foglalkozni ezzel mert már régóta gondolkodok rajta

(Értelmes, hozzáértő válaszokat várnék ha lehet köszi)



2021. nov. 10. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Persze, Skyrimban például 40-es szintű Alteration vagy afeletti skillel lehet megtanulni a telekinézis varázslatot Tolfdirtól. Eddig hiba nélkül működött minden alkalommal.
2021. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Grimfox ***** válasza:
87%
Ami a legközelebb állt eddig hozzá, az a psiwheel volt, de az elméletben még nem valódi telekinézis. Ezen kívül csak mérsékelten meggyőző mikroPK tapasztalataim voltak dobókocka befolyásolással. ESP-re fogékonyabb vagyok, de ettől még kísérleteztem, és kísérletezek PK jelenségekkel is. Spontán PK eseményből volt több is, főképp elektromos, és összetett mechanikus eszközökkel. Nemrég töltöttem le parapszichológia témában egy nagy rakás könyvet, ha átrágom magam rajtuk, hátha adnak ötletet. Sajnos a PK jelenségeket kevéssé értik mint az ESP-t, és a legtöbb könyv ami "tanítja", egyszerűen valótlan dolgokat állít.
2021. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a nyelvtankinézis megy a legjobban, ebben tudok segíteni.


Igazából kíváncsi lettem, hátha valakinek volt már ilyesmivel tapasztalata, amit meg tudna osztani, mert én is el szeretnék kezdeni foglalkozni ezzel, mert már régóta gondolkodom rajta.


(Értelmes, hozzáértő válaszokat várnék, ha lehet. Köszi!)

2021. nov. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Sosem ment a telekinézis. Gondolatát ítél működött nagyon durván köztem és a mesterem között, illetve néhány olyan személy van, akivel sikerült többször, de ez sem csak úgy akármelyik idegennel. Hogy hogy értem el aara nem én vagyok a legjobb aki elmagyarázza, ugyanis Asperger szindrómám van, eleve nehéz kifejeznem az érzéseimet, meg a többi. Valahogy ami verbálisan, mimikával nekem hiány vagy másképp van, az ott olyan könnyű (ezt a mesterem tudta volna elmondani, de sajnos fizikailag már nincs köztünk).
2021. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Lehet pont azért működött erősen a telepátia, mert a hagyományos módon akadályokba ütközött az önkifejezésed. Az elméd keresett másik útvonalat, amikor tényleg fontos volt.
2021. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem van ha érdekel írj privát üzenetet
2021. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!