Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történt pár napja?

Mi történt pár napja?

Figyelt kérdés

Fel volt kapcsolva a villany a szobában, nem tudom pontosan hány óra lehetett kb 10 feküdtem az ágyban és néztem a padlás lépcsőjét. Balról jobbra elment egy alak akit szó szerint letudok írni, mert láttam. Átlátszó,szürke színű volt, görnyedt, baseball sapka a fején, meg valami pulcsi és kb egy 15-6 éves fiúnak nézett ki. Nem voltam fáradt meg semmi csak feküdtem és nézelődtem. Az egyik falból a másikba ment át. Még hirtelen a hideg is ki rázott mielőtt meg jelent. Szerintetek mit láttam vagy csak haluztam? Olyan igaznak tűnt. 😅


Pls hanyagoljuk, hogy a szellemek nem léteznek stb Fölösleges kommenteket. Olyanoktól kérdezem akik tényleg értenek hozzá valamit.



2021. nov. 14. 00:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Valószínüleg szellemet láttál.
2021. nov. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen ez szellem lehetett. Lehet, hogy csak "vándor" szellem, ami csak ott ment át nálatok. Figyeld a jeleket, ha nem történik semmi, akkor felejtsd el.
2021. nov. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is szellem lehetett. Érdemes lenne utána nézni, hogy a házban, ahol laksz, nem halt-e meg valamikor egy ember. De ahogy a 3-as is írta lehet, hogy csak betévedt hozzád valamiért.
2021. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Én amúgy egy ideje nem használok már ajtót és a magasság sem számít. Szoktam barangolni, szeretem a bézbóz sapkákat, lehet csak nem vettelek észre. Azért járhattam feléd, mert azon a környéken a házak egy szkíta tömegsír fölé épültek. A rómaiak ütöttek rajtuk, csak gyerekek és nők voltak a halottak közt.
2021. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez jó volt. Xd
2021. nov. 14. 13:05
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
11.11. tortent.
2021. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Szellem lehetett. Világosban, tehát napfénynél vagy lámpafénynél áttetszőel többnyire. Éjjel, sötétben lehet esetleg tisztábban látni.

Sokan láttak már ilyen jelenséget.

2021. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Ez igazából megtörtént? Vagy csak trollkodsz? Meséld el még részletesebben légyszi!
2021. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
A 4-es király:)
2021. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem trollkodok, mit meséljek erről bővebben? Ennél részletesebben már nem tudom leírni. 😅
2021. nov. 14. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!