Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudom, hogy a béke jelképe,...

Tudom, hogy a béke jelképe, de jelenthet még mást is?

Figyelt kérdés
Egy fárasztó és rossz nap után sétáltam haza. Az út egy szakaszán megláttam egy fehér galambot. Tipik utcai galamb volt, de teljesen hófehér, és egy picit nagyobb, mint a többi galamb. Lassan sétáltam, mentünk egy pár métert egymás mellett, majd ő elrepült. Jelezhet ez valamit?

2021. nov. 22. 20:53
 1/5 Grimfox ***** válasza:
73%
Az ilyesmi akkor jelent valamit, ha te valamilyen jelentést tulajdonítasz neki. Mint a fekete macska esetén. Amíg nem kapcsolsz hozzá jelentést, csak egy fekete macska. Ugyanígy, ha számodra nincs semmilyen jelentésértéke a fehér galambnak, akkor az csak egy nem túl félős fehér galamb volt. Ha valamiért tudatosan, vagy tudattalanul kapcsolsz hozzá jelentést, akkor már szimbólum, van jelentése. Mindegy, hogy kultúrális okokból, vagy személyes összekapcsolásból származik a jelentés. Ha összekapcsolod valamivel, akkor azt jelenti.
2021. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az a galamb valamerről jött, és valamerre tartott.
2021. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na látod kerdezö? #2 az igazi menö a témában. Semmit sem mondott de nagyon jol hangzik!
2021. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Csupán csak várt egy keveset,hátha dobsz neki valami ennivalóféleséget,mivel ezt nem tetted meg,így megunta a várakozást és egyszerűen otthagyott.
2021. nov. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy eltévedt vagy egy ellopott magasröptű kerengőt ha volt gyűrűje.
2021. nov. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!