Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ember hús fogyasztástól...

Az ember hús fogyasztástól nem halnak meg, vagy nem rövidül az élethossz?

Figyelt kérdés

Csak mert vannak még ma is ahol fogyasztják, anno suliba meg mindenkibe bele mantrázzák, hogy az emberhústól az ember meghal, most mi is az igazság.

(jó lehet morbid kérdés, meg nem szándékozom embert enni, de azért jó tudni)

Mint ahogy azt is mantrázzák, hogy hús nélkül hosszútávon nem lehet élni, mint utólag kiderült lehet, én már nem tudom mi van.


2021. nov. 24. 12:13
1 2 3
 11/28 Grimfox ***** válasza:
100%
9. Nem úgy alakul ki a dolog, hogy az emberhúst fogyasztó személy fehérjeszintézise borul felé, és kezd el fertőző fehérjéket(prionokat) termelni? Kannibál közösségek esetén pedig aki ilyen személy húsát fogyasztja, szintén kiteszi magát a prionbetegségnek?
2021. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább azért nem érdemes emberhúst fogyasztani, mert nagyon sok betegség simán átmegy így.

Más fajtól legalább a betegségeket nehezebben kapjuk meg.

2021. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
17%
A hús az hús.Én már régóta nem eszem,de szerintem nem lehet nagy különbség az állati és az emberi között.Ha pl. az lenne a normális,hogyha valaki meghal,akkor fölhasználják a testét ilyen célra,akkor megtennék.De nem ez a normális.Egyébként aki evett már emberhúst,az valóban meg is halt,lelkileg.
2021. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
66%
És ebben a suliban azt nem mondták, hogy húst fogyasztani úgy is lehet ám, hogy nem emberhúst eszel? Szóval a mára kiszemelt áldozatod helyett kipróbálhatnád például a csirkét vagy a disznót.
2021. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

14. ezzel csak terelsz, vagy azt hiszed, hogy minden hús ugyan úgy működik?

Mert amiket te felsoroltál is van különbség a kettő közt.

2021. nov. 24. 14:32
 16/28 anonim ***** válasza:
6%
#15 Nem hiszek semmit, a kérdésedben azt írod, a suliban azt mantrázták beléd, hogy az emberhústól meghalsz, de nem az ember nem bírja hús nélkül, és ezt nem érted. Nem gyanús, hogy az "ember nem bírja hús nélkül" nem azt jelenti, hogy emberhúst kell enni??
2021. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
16. Te valamit félreértesz.
2021. nov. 24. 18:01
 18/28 A kérdező kommentje:
Gondolom az első és az utolsó részét egybe olvasztottad.
2021. nov. 24. 18:02
 19/28 anonim ***** válasza:
83%

11. Nem, a prion bejut a szervezetbe és az elindít egy durva láncreakciót.

Átprogramozza a fehérjéket a saját képére. Gerincvelő, agy, csontvelő tartalmazza a legtöbbet a színhús a legbiztonságosabb. És a durva, hogy iszonyatosan ellenállóak, 130fok környékén még nem pusztulnak el 20 percen keresztül, átlag fertőtlenítőszerek sem hatják meg. Ha valaki megtapasztalja élesben milyen pusztítást végez egy egészséges emberen és milyen sebességgel, utána nagyon átgondolja a marha (főleg lágy részek) vagy nem hőkezelt marhahús fogyasztását. Egyébként, van örökölt halmozódás is, azzal nem lehet mit kezdeni.

2021. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Grimfox ***** válasza:
73%
A prionfertőzést értem, de ugye a prion egy patogén fehérje. "Fehérjetermészetű fertőző ágens". Nekünk ezt a definíciót tanították anno. Azaz valahol egy fehérjeszintézis nagyon félrecsúszott, és patogén fehérjét eredményezett. Vagy javíts ki, ha nem így van. A fertőzés nagyjából világos így, de a prion létrejötte nem. Lehet hogy tanultuk, csak már 18 éve volt, és a memóriám az aranyhalakéval vetekszik. Minden esetre én is úgy tudom, hogy az agy fogyasztása a legveszélyesebb. És az agyra, és idegrendszerre fejti ki a legpusztítóbb hatást a fertzőzés.
2021. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!