Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki tud az aura 49 rétegéről,...

Aki tud az aura 49 rétegéről, írjon! Ti mit tudtok ezekről a rétegekről és honnan származnak az információitok? Vannak erről a témáról jó könyvek vagy előadások? Mi ezek címe, ki a szerzőjük + linkek?

Figyelt kérdés
Illetve minden érdekel, ami az aura 49 rétegéről szól, írjatok ezekről bármilyen hasznos információt! Köszönöm!

2021. dec. 1. 20:29
 1/6 Grimfox ***** válasza:
100%

Én a teozófusoknál olvastam a dologról. Hét főréteg, hét alréteg. Bár ők nem kifejezetten aurára értették, hanem a világ felosztására. A világ hét szintjére, és minden szint 7 alszintjére. A felső 2-3 rétegben az embernek nincs aurája, mivel ezekben a rétegekben az ember nincs jelen. Az első három rétegben van csak meg mind a hét alsík aurája az ember esetén, a fölötte levő kettőben pedig jelen van az ember, de szellemi fejlettségtől függ, mely rétegeket éri el-és így mely rétegekben van aurája.

A teozófusok ezt főleg tibeti buddhista, és más indiai misztikus iskolákra alapozták, de európai okkultisták véleményét is hozzáadták. Elég nehéz eldönteni, hogy mennyi a valóságalapja a fenti leírásnak, amit közöltek.

2021. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Itt hallottam:

[link]


(Elvileg kb onnan indul a videó, ahol majd említi a 49-et.)


És érdekel bővebben. Az indiaiakat említette.

2021. dec. 1. 21:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Azután szerintem kissé ... dolgokat mond, de nem is az érdekel, hanem a 49 réteg.
2021. dec. 1. 21:25
 4/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem tárgyalja senki külön mind a 49 réteget. Csak a főrétegeket tárgyalják. Az alrétegek csak a főréteg finomabb felbontásai. Mintha a fizikai világ halmazállapotait néznéd. Mind ugyanannak a rétegnek a részei, ugyanabból állnak, csak a "halmazállapotuk", finomságuk tér el. Az alrétegek nem is különülnek el jelentősen, ahogy térben a fizikai halmazállapotok sem különülnek el.
2021. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van aki ezt látja
2021. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Kisgyermekek egy bizonyos korig többet is, mint gondolnánk.
2021. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!