Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ő nekem kim lehet? Lelki társ?

Ő nekem kim lehet? Lelki társ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! először is, én ebben a lelki társ dologban nem hittem, sőt magát a szót is irritálónak találom kicsit, viszont történtek velem olyan dolgok, amiket nem tudok hova tenni. Van valaki, akivel nagyon jól elvagyunk, szinte mintha mindig ismertük volna egymást, majdnem mindenben ugyan azt gondoljuk - viszont volt pár hónapja egy alkalom hogy én álmodtam valamiről (az most mindegy mi volt) ő pedig élőben ugyan azt látta, tehát mintha belekerültem volna a tudatába, ha létezik ilyen. Aztán egy ideig nem találkozunk, és rászántam magam hogy megkeresem, ami meg is történt, legalábbis azt hittem, de kiderült hogy a száma már nem él, viszont egy másikról ő is pont ugyan az nap keresett meg pár órával utánam. Ezek csak véletlenek lehetnek, vagy mi van ennek a hátterében? sosem fordultak még velem elő ilyen dolgok.
2021. dec. 2. 17:08
 1/3 Crisopher ***** válasza:
89%
Igen, lehet lelki társad.
2021. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%
Dugópajti, szaporodotars, lelki tars ki hogyan nevezi. A lenyeg, hogy az ember is csak egy állat, akit kémiai anyagok vesznek rá a szerelemre, párzasra, mint a csimpi rokonokat.
2021. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dzsoki ***** válasza:
100%
A véletlenekből,kicsit sok.Lehet,hogy a lelki társad.
2021. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!