Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kristályterápia tapasztalatok?

Kristályterápia tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én most megyek majd először, de kicsit hitetlen vagyok, van esetleg valakinek tapasztalata? Alvászavar miatt megyek, 5 éve nem tudok aludni normálisan, már mindent próbáltam (gyógyteák, mozgás, pszichológus, alvás terapeuta, melatonin, akupunktúra, az orvosom pedig csak altatót írt fel).
2021. dec. 4. 17:28
 1/3 Grimfox ***** válasza:
100%
Sajnos a kristályterápiával is hasonló lesz a helyzet. Amíg nem tudod, mi okozza, és nem azt az okot igyekszel megszüntetni, addig a terápiáknak alig lesz hatása, vagy éppen semennyi.
2021. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől tartok.. sajnos van pár dolog az életemben, ami rosszul alakult, ezek nyomasztanak nagyon, de ezek olyan dolgok, amiken már nem tudok változtatni. Valahogy elfogadni kéne őket, erre kéne valami módszer.. mert magamtól úgy tűnik nem megy.
2021. dec. 4. 17:51
 3/3 Grimfox ***** válasza:
100%
A pszichológus ebben az esetben ismét meggondolandó, de lehetőleg olyat kéne találni, aki foglalkozik kognitív viselkedésterápiával. Vagy bármi más terápiával, ami segít felülírni a hozzáállásodat múltbéli eseményekhez.
2021. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!