Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A barátom táltos lenne?

A barátom táltos lenne?

Figyelt kérdés

Ő nem igazán hisz benne.

+ foggal, füle mögött apró kinövéssel, rendellenesen sok hajjal, és egy érdekes alakú anyajeggyel született.

Nem akarom részletezni, de 6-7 éves korában történt vele valami, ami teljesen megváltoztatta, kb fel is nőtt akkor, amennyire egy gyerek felnőhet. Lényeg a lényeg, akkor ért véget a gyerekkora - egyébként olvasott, írt, számolt kb 5 éves korában.


Mindig, szinte mindenre tudja a választ és a megoldást, a legszorultabb helyzetben is, mintha megsúgnák nekik.

Tudja mindig ki mit érez, de szó szerint. Nehéz megmagyarázni, de mintha mindenkiben olvasna, mint a nyitott könyvben. Azt is tudja mindig kinek mi a baja, gondja anélkül, hogy az ki lenne mondva, és általában segít is kérés nélkül. Néha mintha belemászna az ember fejébe, sőt, sokszor átveszi más emberek hangulatát érzéseit vagy fájdalmát is ahogy észrevettem, és segít is mindenkinek akinek csak tud.


Az állatok egyszerűen imádják, de mintha beszélne a nyelvükön. Bármelyik kóbor macskát megfogja, vadnak tartott kutyákat is simogat, mindig de mindig, már idegesít, de úgy beszél velük mint az emberekkel. Erdőben vadkan is simán kikerülte, azt se tudta mit kell tenni, de teljesen nyugodtan megállt, és valamiért 100%ig biztos volt benne, hogy nem fog bántani, párzási időszak alatt. Mondta, hogy álljak mögé, mosolygott és a jószág nem bántotta.

Az állatok izgatottak és boldogok mellette. Ha megfog egy kiskutyát, az tuti boldog és izgatott lesz a kezében akkor is, ha előtte pl volt valami baja.


Nehéz megfogalmazni, de olyan, mintha mindenki és minden lelkébe belelátna, a lelki sebeket bárkin begyógyítja, de pl. enyhébb sérülések, vagy rosszullétek esetén is automatikusan tudja, mit kell csinálni.

Egyszer az apja szívével volt gond, de kb tünetmentes volt, ő mégis tudta, hogy baj van, és kihívta a mentőket és ezzel megmentette az életét.


Azon gondolkoztam, hogy esetleg lehetne benne táltos potenciál? Nem vagyok túl ezoterikus személy, de ő egy jelenség, amit senki sem tud megmagyarázni. Egyszerűen mindig mindent tud, ha meg valamit nem tud, mintha megsúgnák neki.

Ja, és para álmai vannak. Ő úgy szokta elmesélni őket, mintha 100%ig a valóságban történt volna.


Mielőtt egyik barátunkról kiderült, hogy komoly függőségei vannak azt álmodta, hogy egymás mellett ülnek, aztán becsapódott az ajtó - ezt úgy mesélte, hogy olyan volt, mintha a valóságban történt volna.

Egy korom fekete testű nő ragadta meg a barátunk kezét, és el akarta ragadni. Megpróbált dulakodni az alakkal, de elájult. Magához tért az álomban és a barátunk tett vett, aranyos volt és kedves, de amikor a szemébe nézett, akkor azok feketék vagy pirosak voltak, már nem emlékszem.

Kb ezt a barátunkat azóta is próbáljuk életben tartani, mert az álomra pár napra derült ki a drogfüggősége.


Ezer ilyen álma van, sokszor meg is ijeszt. Ami fura, hogy az élénk álmok előtt mindig tizedmásodperc alatt alszik el. Van amikor kb mire letette a párnára a fejét alszik.



2021. dec. 21. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára.
2021. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D-Mano ***** válasza:
88%

Ha igaz, amit mondasz, akkor nagyon valószínű, hogy táltos.


Aki nem tudná, hogy ki a táltos, és miben különbözik pl. egy sámántól, annak itt egy jó előadás a témában:

[link]

2021. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Lebuktam
2021. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az,táltos...bár én nem szeretem ezt a megnevezést,mert tudom honnan származnak,mi az eredeti lélekcsalád,eredet,miért vannak degeneratív elváltozásai..mindegy..


nemcsak intuitív,de empata is ezért tud kommunikálni tudatalatt másokkal akár az állatokkal is...érzelmi-információs csomagokat integrál tudatosít és gyógyít egyben,de az álmait még rosszul kezeli..Engem nagyon érdekelne mi történt vele 6-7 éves korában amitől azt írod,hogy "felnőtt" lett,mert egyfajta beavatáson mennek keresztül és különböző "ébresztéseket,letöltéseket" kapnak talán őis...De a kristálygyerekek pl. el sem szakadtak "otthonról",de ezt is hagyjuk..


Az álmairól is jó lenne ha mesélnél még..engem nagyon érdekel..

2021. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
indigógyerek csak a táltos tud ügetni is
2021. dec. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
21%
Nem táltos, hanem sámán. Nefossámán!
2021. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen az, de ezzel ő nem lessz több sem kevesebb annál mint ami eddig is volt.
2021. dec. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen, én úgy gondolom, táltos a barátod. Én is táltos vagyok, nekem a bordáimnál van plusz csont,ahogy apának és az ő apjának is volt (de testvérek közül mindig csak egy örökölte). 7 évesen egyszer táboroztunk az iskolával, mikor kiszöktem az erdőbe és onnantól tudom is, hogy nehezebb utat járok. Az állatokat nagyon szeretem, főleg a madarak, macskák merészkednek közel,de az én-állatom a lepke (talán sámánoknál ez a totem, ha egy állat különböző, általában veszélyes helyzetek előtt figyelmeztet). Minden táltos jó valamiben, van egy területe (ahogy mind egyének vagyunk). Nekem vannak szellemi segítőim (így tudnám a legjobban szavakba önteni). Ők azok, akik fizikai testben már nincsenek velem, de tudunk kommunikálni. Az álmok lehetnek híd az 5 érzékszervünkkel tapasztalható és a másik, hétköznapokban nem tapasztalható való között. 28 éves voltam már, mire elfogadtam az egészet, mire nem küzdök már az ellen, hogy akaratlanul is el ne áruljam az embereknek, amit tudok (a betegségük kimeneteléről pl). Néha, amikor teljes erőből futok, érzem azt az átszellemülést "táltos erő v. táltos ló". Szerencsés vagy a barátoddal, de általa olyan dolgokat is tapasztalhatsz, amiket általában nem és ez nem biztos, hogy mindig egyszerű.
2022. jan. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!