Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen spirituális okai...

Milyen spirituális okai lehetnek annak, hogy valaki nem vágja le a körmeit, haját, vagy például nem mossa meg a haját, testét?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ez valaki szerint igénytelenség-e, hanem arra, hogy mi lehet a magatartás spirituális, szellemi oka.

2021. dec. 28. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert azt hiszik, hogy ha nem megfelelő ember (mondjuk egy haragosuk) hozzájut akkor vagy ő vagy valami varázsló fel tudja használni, hogy kibabráljon velük.
2021. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grimfox ***** válasza:
93%

Depresszió középsúlyostól súlyosig. Egyszerűen olyan szinten kiég, hogy a személyes higiéniájára sem tud már motivációt találni. Amikor nem igénytelenség az oka, akkor legtöbbször a depressziót kell sejteni a hátérben.

Indiában vannak aszkéták, akik az ilyesmit hasonlóan kezelik, mint a hallgatási fogadalmat. Amolyan felajánlásként, vagy az elhatározásuk szilárdságának bizonyítékaként.

2021. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Skizofrénia.
2021. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Depresszió.
2021. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, hanem amiről az #1. hsz. írt és a #2. hozzászólás 2. része.

Lehet, hogy nem jól fogalmaztam meg a kérdést.

2021. dec. 28. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg vezeklés céljából is tehetnek ilyet
2021. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Ez melyik vallásra jellemző (vagy bármelyikre)?
2021. dec. 29. 02:25
 8/8 A kérdező kommentje:
A többi választ is köszönöm!
2021. dec. 29. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!