Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi győzött meg titeket arról...

Mi győzött meg titeket arról hogy van természetfeletti?

Figyelt kérdés

Én alapvetően egy szkeptikus alak vagyok. Nem arról van szó hogy teljesen kizártnak tartom azoknak a dolgoknak a létezését amikről ebben a kategóriában gyakran szó van, csak egész egyszerűen nem látom szükségszerűnek egyiket sem ahhoz hogy a világ ott legyen ahol van. Vagy mondjuk úgy hogy a létezésből nem tudom levonni azt a következtetést hogy bármilyen transzcendentális dolognak kétséget kizáróan léteznie kell. Ez pedig épp elég ahhoz hogy ne tudjak hinni semmi ilyesmiben.


Emiatt érdekel elsősorban hogy milyen információszerzés, megtapasztalás, vagy bármilyen esemény történt veletek ami végül is meggyőzött arról hogy mindenféleképpen léteznie kell valaminek a materiális világon kívül?


Előre is kösz a válaszokat!



2022. jan. 1. 23:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
Sok válasz a gyakorikérdéseken
2022. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%
Hát... nem tudom. Gyerekként olvastam a meséket, nagy dínórajongó voltam. Aztán Power Rangers, Bionicle, Star Wars... és már benne is voltam a fantasy témában. Így jutottam el oda, hogy minden mítosznak és legendának van alapja, legyen valós vagy kitalált. De ami furcsa hogy bár szerintem a sárkányok léteztek, furcsa hogy eddig egy csontváz sem került elő.
2022. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
20 éves körül voltam mikor baleset ért,és volt egy jelenésem.Pár másodperces volt az egész,tisztán láttam és éreztem.Hatalmas szeretetérzet vett körül.Sokan nem hisznek..de attól még létezik.
2022. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Túl sok megmagyarázhatatlan dolog történt körülöttem amit már se a véletlen, se semmilyen racionális magyarázattal nem lehetett meg magyarázni.
2022. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Miss Endzsi ***** válasza:
60%
Ugyanaz, mint utolsó, de azon gondolkodtam lehet rejtett skizofrén vagyok.
2022. jan. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
#5 Én voltam orvosoknál, de semmilyen mentális problémám sincs.
2022. jan. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
Tele van ez a hely fura emberekkel. Azt hiszik, azért mert ők ostobák és nem tudnak valamit megmagyarázni, más sem tudja. Ez vezet végül ahhoz, hogy szexmágia és szerelmi kötés kérdésekkel van eláztatva ez az oldal.
2022. jan. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Családi háttér. Ebben nevelkedtem és nőttem fel. Csak az aminek nevezem az változott. De lényegében mindig ugyan azt nevezem. Vagy ez nem vallási?

Mert akkor alapban ugyan az, de kíváncsi gyerekként gci fiatalon 9-16 éves koromig szórakoztam pár dologgal. Semmi szeansz meg voodoo. Csak pl hogy essen ne essen meg ilyesmik. Vicces volt, na.

2022. jan. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok megmagyarázhatatlan dolog történt velem szinte csodák
2022. jan. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Több megmagyarázhatatlan dolog. A legfurcsább, hogy megálmodtam egy rokonom halálát. Nagyon megrázó volt, boldog voltam, higy csak álom és felébredtem. Másnap pont úgy meghalt balesetben.
2022. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!