Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha az embereknek, és ("szinte?...

Ha az embereknek, és ("szinte?") Minden élőlénynek a Földön, akkor az univerzumban minden élőlényénél így van? Van lelük az élőlényeknek?

Figyelt kérdés

Akkor, ha ez így van, akkor lehet hogy vannak szintjei is a lelkem rezgéséneek/frekvenciájának...

Akkor az én szintem, hol/hanyadik szinten tarthat?

Ja


Valójábam "valaki" végre elmondhatná, elmagyarázhatná, hogy pontosan mi vagy ki az a lélek?! A lelkem micsoda/kicsoda?! Ez egy élettel (az az, az életem megjelenésének, megjelenített énem) összehangolt jelenség?


Összhangban van?

A testem és a lelkem? (Mint minden emberbek, és élőlénynek a jelenleg ismert Univerzumunkban?)?!



2022. jan. 7. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Na most, ha a lelkednek van rezgése/frekvenciája akkor kell, hogy legyen intenzitása, és az azt jelenti, hogy elektromágneses hullámokat bocsájt ki, ami azt jelenti, hogy sugárzásmérővel ki lehet mérni. Tehát meséld el, hány Hz-es teret sikerült kimérned?
2022. jan. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ezotériában pont az a lélek értelme, hogy nem lehet tudni, mi az.
2022. jan. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
A vörhenyeseknek nincs lelkük.
2022. jan. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Grimfox ***** válasza:
Egy ember csak a földről tud nyilatkozni. Az egész univerzumot nem ismerjük szellemi szinten. Akik ismerték, nem adtak tovább ilyen tudást. Egy 2500 évvel ezelőtti embernek elég nehéz lett volna elmagyarázni, hogy hihetetlen távolságokra innen még létezhetek élőlények. Arra szorítkoztak, amit az ember megtapasztalhat. Keleti felfogásban a különálló lélek csak egy érzékcsalódás, minden lélek ugyanannak az egy léleknek a különböző megnyilvánulása, csak a karma tesz különbséget. Az indiai vallásokban jobbára így véleklednek. Kis eltérésekkel. A keresztények azt nevezik léleknek, ami te vagy itt és most, mint személy. Ebben valóban van egyediség, és minőségbeli különbség. Abban, amiben keleten hiszenk, nincs minőségbeli különbség, hiszen valójában nincs különbség. Ha ez utóbbi igaz, akkor igaz minden élőlényre, és számunkra élettelennek tűnő dologra, amit megtapasztalunk, és ami kívül esik a tapasztalásunk tartományán.
2022. jan. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérd ki egy látó vagy fényben járó tanácsát.Lui Padret tudom ajánlani.
2022. jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

A lélek fejlettségi (rezgési) szintjétől függően re/inkarnálódik egy általa választott csillagtérbe vagy tanulóbolygóra...úgy kell elképzelni,mint 1 szőlőfürtöt a benne lévő emléktárat kis cellákkal elválasztva,ami a tudatossággal (érettség) elkezd magától felpattanni...a lélekevolúció nemmás,mint visszaemlékezés és szellemi szintre emelése annak aki vagy és ahonnan jöttél..


Tehát van a teremtésed szerinti lélekeredet-esszenciád rezonanciája és van a jelenlegi földi szerepedé ami a matériába van korlátozva és innen kellene a belső éneden,szimbolikus üzeneteken keresztül kibontani a többi részt is...


pl.. aki mély lelki elköteleződést,vonzódást érez a "sötét" oldal iránt annak már megvan a negatív pólusa,vagyis nagy valószínűséggel egy női-istennői minőséget képviselő nagymacska,vagy kígyópapnői háttere van...előbbi 7-8. dimenziós utóbbi egy kicsit magasabb...ezeknek ellenpólusa az uralkodói oroszlánember faj, és a fehér kígyó tanító..(és legfelül az angyalkák mint tudjuk,de esszenciálisan még logosztudatok galaktikus kísérletei vagyunk)...1 játszótér komolynak tűnő feladatokkal alacsony létsíkok ráncbaszedésére,mint "szabad akarat őrzői,kommunikációs újraszervező stb...isteni akarat őrző,)

Ha ezeket a mélyben dolgozó,ébresztgető energiákat fel tudod hozni majd kockánként integrálni oda mehetsz kövi fordulóba vissza...



Lélekcsaládok,csillagnemzetségek könyve Dr. Czeizel Beatrix és Greskó Anikó...


a lélekben megvan az információs kód amivel a testruhát növeszti magának,de az alap az mindig valamilyen ösztönös félállati forma ezaz év pl. az "Unikornis" éve,(Atlantisz)...engem pl. teljesen kikészít mennyi hülye termékeny odakint tehát inkább a jelenlegi "istenemberi" formádra koncentrálj ez legalább Adam Kadmon gyereke és elvisz egyenesen a forrásig...

2022. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
...6. folyt.pl. ha valaki a démoni síkra tolja magát azaz önmegtagadás legmélyebb szintjei,de mindig csak átmeneti...aki itt van ma jelenleg a földön biztos,hogy elég érett..eza homokozó itt kőkemény..
2022. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen van.


Igen vannak szintjei.


Küldj képet magadról nekem, és megmondom, hogy nagyjából milyen szinten vagy.

Igazából van az abszolút mérték, ami a teljes jelenlegi formádról adna egy képet, de ez brutálisan megfoghatatlan az embereknek, ezért azt a spektrumot használom, ami a szellemi bölcsességet/belső tudást méri. Ezt úgy kell elképzelni, hogy 0%on van aki most kezdte a játékot, és 100%on, aki érti istent.


A 100%ot általában a negyedik dimenzió elején éri el a fejlődő, de sok esetben már harmadik dimenzió végén is felfejlőshet oda.

Jelenleg is több száz ember van ezen a bolygón, akik meghaladták ezt.

Rágen néztem, akkor 350 szellem volt, ami kb 500 ember lehetett, aztán rá pár évre még megnéztem, amikor még képes voltam az ilyeneket látni, akkor már majdnem 500 szellem volt aki meghaladta, ami úgy 750 embert jelenthet a majdnem 8000000000ból.

De itt se áll meg. Egyetlen egy ember van 140% felett, 120% felett meg talán 20-22en.


Egy őrangyal átlagos bölcsessége 180%, egy emberé( EZEN A BOLYGÓN) 21%.


Itt mi még mind naaagyon az elején vagyunk.

De bármit fel lehet osztani bármennyi részre. Én még nem igazán hallottam egy egységes rendszerhez, ami a szellem fejlődését osztja szintekre, leszámítva a dimenziók létét( 1-7ig fejlődő dimenzió, 8 mennyország, 9az abszolút utáni lét, maga az egész mindenség, mint 1).


Szóval ismétlem, ha kíváncsi vagy, akkor küldj egy fotót magadról és kérdezd meg mit szeretnél tudni. De segítek, itt majdnem mindenki harmadik dimenziós.

Csak az nem, akinek ez az utolsó élete és már elérte azt a kritikus állapotot, ahonnan már a következőbe születne meg.


A lélek, isten.

Képzeld el, hogy isten a fehér szín. A te lelked egy szín, pl sötétkék, keverve rózsaszínes lilás barnával.

A mennyország maga isten, avagy végtelen számú abszolút végtelen tökéletes tudat, mint 1, isten.


A lelkednek is van személyisége, ami megadja a létezésedben( 1-7 dimenzió) az alapot.

Ezért lehetséges megmondani, hogy ki ki volt előző életében, vagy hogy van-e, ki az ikerlángja, illetve ezért lehet egy emberből beazonosítani a lelket.

2022. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Ha nem túl nagy kérés megnéznéd nekem Kiss József Zsolt asztrológust és Szepes Máriát?nagyon kíváncsi vagyok... :)
2022. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a 140% feletti publikus?
2022. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!