Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezoterikus szemszögből miért...

Ezoterikus szemszögből miért van az, ami pár éve zajlik? Mi a meglátásod erről? Karantén, maszkviselés, lezárás, vírus.

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ennek ugyanaz az ezoterikus értelme, mint a perm végi tömeges kihalásnak. A nagy bumm során létrejött pénzenergia nem bír magával, a külső gázóriások együttállása az Androméda-köddel megrezegteti a mindent átszövő isteni hálót, elsugározva minden angyalmágiát az éterbe, aminek hatásának hiányában itt a Földön rossz dolgok történnek és a lelkünk nem tudja többé manifesztálni az ekonómiát és a szerelmi kötéseket.
2022. jan. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom.

Nekem túl összetett, valószínű több oka van, több dolog zajlik egyszerre.

Nekem az körvonalazódik, hogy több érdekcsoport küzd a bolygóért, totál eltérő célokkal, és mindegyiknek a projektje zajlik, de hol egyik kerekedik felül, hol másik. Harc van. És némelyik projektnek mi csak áldozatai vagyunk, vannak, akik kiirtani, elvinni vagy átalakítani akarnak minket, megint mások pedig azt akarják elérni, hogy az emberek odáig fejlődjenek (rezgésemelkedés, teremtési képesség, stb.), hogy ezeket az ellenséges csoportokat mind elriasszák a bolygóról, űzzék ki az egész Naprendszerből.

2022. jan. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
A Plejàdokra és a reptiliànokra gondolsz első sorban?
2022. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez a társalgás még magyar nyelven folyik? :-)
2022. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Inkább politikai, történelmi okai vannak.

De hosszú lenne belebonyolódni.

2022. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!