Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy kell ezeket...

Nem tudom hogy kell ezeket manifesztálni, segitene valaki?

Figyelt kérdés
Nem teljesen értem a meditációt. Nagyon rég óta szerelmes vagyok valakibe. Ezt manifesztálomis. De meditációnál kántálni kell? El képzelni? vagy? Ez mellé a kántálás is segit? Mármint csak úgy, rá gondolok és kántálom őt, meg amit szeretnék. Ez mellé a vizuális dolgot sem értem. Sajnos nem igen hisznek ebben a barátaim. Szóval a vizuális résznék, el kell képzelnem ahogy szerelmet vall, ujra és ujra? Vagy a fojtatást, folyamatosan?

#fiú #szerelem #manifesztáció #Barátságból, szerelem
2022. jan. 9. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos a barátaidnak van igaza, mert nem létezik manifesztáció. Semmi nem történik meg attól, hogy erősen rá gondolunk, vagy még tovább menve mindenféle boszorkányságot csinálsz (a kántálás után már csak a bájital főzés hiányzik, hogy full bolondnak nézzenek).
2022. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Semmilyen módon nem lehet irányítani mások érzéseit. Attól, hogy valamit nagyon szeretnél, nem fog megtörténni, főleg, ha ahhoz egy másik ember beleegyezése/részvétele is szükséges.
2022. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Manifesztáció létezik, csak semmi köze ahhoz, amit néhány barom gondol ró.
2022. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Manifesztáció igen is létezik. Én rengeteg mindent bevonzottam, gyermekkorom óta érdekel az agykontroll és hiszek benne. Igazából nem is kezdem el sorolni, mivel itt úgyse hisznek el semmit a legtöbben. Amúgy pont az benne a csavar, hogy csak annak működik, aki hisz és nem kételkedik.

A kérdésre visszatérve, mással ez nem tudom működni fog-e. Egyszer én is majdnem beleestem ebbe a hibába, de nem érdemes csinálni. Márcsak azért, mert más érzéseivel nem játszunk. Be lehet vonzani szerelmet, párkapcsolatot, de nem úgy, hogy konkrét személyre gondolsz. Inkább csak azt manifesztáld, hogy van egy párod, akivel szeretitek egymást, stb. Ne legyen konkrét személy, mert abból nagy baj lehet. Olyan mint egy szerelmi kötés, vagy rosszabb, még magadnak is árthatsz vele, ez nagyon veszélyes.

2022. jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
4: Manifesztáció valóban létezik. Példa: a kutya öröme a farok csóválásában manifesztálódik.
2022. jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Aki nem hisz benne, miért ír egyáltalán ezo kategóriába? Nincs jobb dolga? Pont ezért nem osztom meg a tapasztalataimat, mert már volt rá példa, hogy mindenki kiröhögött. Nem kell hinni benne, de nem kell azt sem gúnyolni, aki hisz benne, esetleg elért vele sikereket. Erről ennyit, vita lezárva.
2022. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A szabályokban hol van leírva, hogy csak tudatlan, buta emberek írhatnak ide?
2022. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!