Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Próbálta-e már valaki közülete...

Próbálta-e már valaki közületek az elme hatalmát?

Figyelt kérdés
Állitolag az elmének teremtő ereje van. Ha nagyon hiszel valamiben, és elképzeled, akkor állitolag megvalósul.

2022. jan. 14. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Háááttt izé nem is tudom. Sok embertől hallottam már hasonló szöveget, pl. amire gondolsz az megtörténik. De ha ez igaz lenne akkor nem lenne ennyi szenvedés a világon, mert mindenki „bevonzaná" magának a jó dolgokat, egészséget, gazdagságot. Hiszek bizonyos ezoterikus tanításokban, de azért ezt túlzásnak tartom.
2022. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

Igen, és most nem viccelek.

Erősen koncentráltam a 2-es számra, majd dobtam a dobókockával 120x. 20 körüli eredmény jött ki, tehát a statisztikai átlag.

Aztán megpróbáltam úgy is, hogy egy héten keresztül, naponta többször is az adott számra koncentráltam, és hétvégén dobáltam. Szintén a matematikailag legvalószínűbb körüli eredmény jött ki (a pontosra nem emlékszem, 18-22 között volt 120 dobásnál.)

2022. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
70%
Én nagyon hiszem, hogy holnap nyerek a lottón - mondta 3 milliárd ember.
2022. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Igen, ez a titok címü film a mai motivációs trénerek hihető köntösbe bujtatása csak 10 évvel ezelőtt. Ez a gondolj valamire erősen és bevonzod, bekövetkezik a legnagyobb hazugság amit valaha hallottam.


A gyenge és primitív emberek ámítása, hogy létezik ingyen ebéd.


Egyedül abban a formájában igaz ez az egész dolog, hogy amit nagyon szeretnél arra sokat gondolsz, és ha sokat gondolsz rá az rohadtul nem elég ha az ágyban elalvás előtt órákig gondolkodsz rajta. Hanem tenni kell érte. Ez a gondolkodás meg bevonzás arról szól, hogy annyira akarod képzeletben az adott dolgot, hogy elkezdesz érte tenni, hiába fáradságos munkába kerül. És minél jobban akarsz valamit annál kitartóbb leszel a (tevékeny) elérésében.

2022. jan. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Esőt, szelet napsütést. S a tűzzel is játszottam kisláng-nagyláng sok-kevés füst

Ennyi de ezeket akiknek elmagyarázták ment szóval nem olyan nagy dolgok.

2022. jan. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor meg kell néznem azt a filmet, én még nem láttam.
2022. jan. 15. 12:28
 7/14 anonim ***** válasza:

20 éve nagyon hiszek abban hogy nyerek a lottón

A mai napig nem nyertem

2022. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7. Sajnálom. Hmm, ezek szerint mégsincs hatalma az elmének. Ennyit erről.
2022. jan. 15. 15:31
 9/14 anonim ***** válasza:

Milyen filmet?

Nem az egyszerű dolgok mennek csak. Nem kell túlgondolni a misztikumot. A lottón nem nyerhet egy látó, nem azért mert nem látja hanem mert pixeles. Mint a videóban a cenzúra vagy ahogy az álomban olvasunk. (Gci nehéz)

Ha ilyen elvárások vannak akkor nem megy ez elvileg egyértelmű. Bizonyíték gyanánt hány ember nyert a elme hatalmát, vagy jóslást használva? Lefogadom közelít a 0-hoz.

Mellesleg az elmét napi szinten használjuk, szinte észrevétlenül, mert megszokott.

Ha hajlandó vagy részletezni, hogy mire is gondolsz ez alatt. Akkor megmondhatnánk, hogy ez mennyire általános berögződött szokás. Hogy mennyire hétköznapi. Vagyis inkább bűvészet, mint varázslat.

2022. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül a meggazdagodásra gondoltam. Tudom hogy ha használni tudnánk az agyunkat, akkor mozgatni tudnánk tárgyakat például. Vagy meg tudnánk álmodni a jövőnket. Vagy olvasni tudnánk mások gondolatában. Ezek nem túl nagy dolgok, mégsem tudunk ilyeneket csinálni. Pedig minden emberi agy képes rá. Csak azt nem tudjuk hogy hogyan lehet ilyeneket elérni. Én például szeretnék kilépni a testemből, csupán az elmémmel, és szétnézni a világban. Vagy például a tudatommal kitörném az ellenségeim nyakát.
2022. jan. 15. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!