Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha úgy gondolom, hogy a...

Ha úgy gondolom, hogy a leírások alapján indigógyermek vagyok, honnan tudhatom meg, hogy valóban így van-e?

Figyelt kérdés
Egyáltalán az indigógyermekeknek vannak kétségeik magukkal kapcsolatban?
2010. szept. 8. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Jajj már megint te vagy az az indigó ökör. Oké akkor én azt hiszem hogy zseni vagyok, és akkor ez így is van. Inkább húzz vissza babázni és felejtsd el ezt az indigó hülyeséget.
2010. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

En orulok neked es ha megkerhetnelek, hogy meselnel Nekem arrol, hogy miert erzed azt, hogy Te "indigo"vagy?


Akar itt, vagy priv.ban, de valoban nagyon kivancsi vagyok,

elore is koszonom!

2010. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem már megint, ez volt itt az első kérdésem. :)

Egyrészt hinni valamiben jó dolog. Elhinni azt, hogy más vagyok, mégjobb.

Persze az is lehet, hogy csak személyiségzavaros vagyok. Ez nyilván egy egyszerűbb magyarázat. Az aurafotózásban nem hiszek. És hogy miért gondolom? Vannak beilleszkedési problémáim, mindig is voltak. Mindig más érdekelt, mint a korosztályomat általában. Eddig az egész életem arról szólt (nem magamtól, csak úgy jött), hogy másoknak adtam tanácsokat, próbáltam tanítani őket (itt nem az egyszeregyre gondolok), mindig a - szerintem - jóra.

Az indigógyermek sem igazán jó szó, mert gyermek nem vagyok már. Az ember ha hall valamit, ráadásul úgy, hogy passzol rá a felsorolt dolgok 95%-a, elkezd gondolkodni. Zseni meg nem vagyok, már nem is leszek. Csak kiváncsi.

2010. szept. 8. 23:22
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Köbö minden iskolai osztályra jut minimum 2 ilyen típusú gyerek. Akkor ők mind indigó, kristály, bíbor meg fene se tudja miket találtak még ki, gyermek? Ezt erősen kétlem.
2010. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Az aurafotózásban nem hiszek."


Itt bukott el a dolog. Az indiógyermekek létezése is azon alapul, hogy le tudják fotózni az emberek auráját, és akadnak köztük indigó színűek - ha ez kamu, onnantól kezdve mit is tudunk tulajdonképpen az auráról? Semmit, mert szabad szemmel nézni sokkal nagyobb hülyeség, mint a fotózás.

Persze, lehet azt is hinni, hogy atlantiszi angyalok meséltek róluk, de azt hiszem, ezt nem kell külön véleményeznem.

2010. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__11..

Most hogy pofára ejtettek ennél a kérdésnél-hogy nem vagy indigó gyerek- akkor azt akarod bizonygatni hogy te indigó gyereknek hiszed magad, és akkor az is vagy?

2010. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ismételten jelzem, hogy nem tettem fel másik kérdést, ez volt az egyetlen.

Már csak egy kérdésem van. Sikerült értelmeznetek a kérdést? Mert eddig nem nagyon válaszoltatok arra.

2010. szept. 9. 20:48
 8/17 anonim ***** válasza:

17:05-ös vagyok

Menj el aurafotózásra, vagy fizess ötezret valakinek, aki valószínűleg úgyis átver.

2010. szept. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

En azert lettem volna kivancsi arra, hogy miert erzed azt, hogy Te az vagy, mivel nem igazan olvastam meg ezekrol.


Viszont kozben lattam, hogy irtal Magadrol 1 par sort!


Nekem nagyon eros a hitem, es mindig szerettem es segitettem ott, ahol tudtam, s amiben tudtam.


Te pl. miben segitetted az embereket, s mi lett az eredmeny?


Tolem is megkerdeztek mar, hogy nem vagyok-e indigo, de bevallom, hogy most 1 eve hallottam ezt a kifejezest eloszor, de azota mar olvastam Rola.


En mais segitek es gyogyitok, de nem vallom Magam indigonak, mivel En ugy erzem, hogy ez a lehetoseg minden embertarsunkban megvan, hogy eljen Vele es a szeretetevel es a belso erzekeivel tud fejlodni, mivel a tudat magja az ott van minden emberben, csak a lehetoseggel sokan nem elnek.

En azt mondom Neked, hogy amikor ugy erzed, hogy Te tehetseges vagy valamilyen szinten, akkor kepezd magad, tanulj es gyakorolj, es bizzal abban, hogy van egy lathatatlan mestered, Aki vezerel Teged, de a lepeseket Neked kell megtenni,

s mindent megkapsz a maga idejeben!

Ismerd meg Onmagad, s Te tudd azt, hogy ki vagy, es ne mastol vard, hogy kideritse,

mivel a valasz BENNED van!


Legyen eros hited, elj tisztan testi-lelek szinten, es talald meg a belso ENEDET!

2010. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
15%

Szióó...Én indigó vagyok...(igen , jöhetnek a lehülyézések , akkoris az maradok ;) ) Doreen Wirtue indigókról irt könyvébe , szerepel egy "teszt" szerűség ( én nem a könyvből tudom amugy..) , leirom neked :

erős akaratúak (én úgy mondanám, tűzön-vízen keresztülviszik az akaratukat.)

1977 után születtek

Makacsok (nem engednek az elképzeléseikből)

Kreatívak, jó érzékük van a zenéhez, az ékszerkészítéshez, a költészethez stb.

Hajlamosak a függőségekre (a társfüggőségtől az alkohol, drog-problémákig)

„Öreg lelkek”, azaz pl. 13 évesen úgy viselkednek, mintha 43 évesek lennének

Intuitívak, esetleg pszichikus képességekkel is rendelkeznek, valószínűleg gyakran voltak angyalokkal vagy elhunyt személyekkel kapcsolatos látomásaik

Hajlamosak elszigetelődni társaiktól, akár agresszivitásuk, akár törékeny befelé fordulásuk által

Függetlenek és büszkék, még ha folyamatosan pénzt kérnek is az embertől

Erős vágy él bennük az iránt, hogy nagy dolgokat véghezvíve jobbá tegyék a világot

Ide-oda ingadoznak az alacsony önbecsülés és a nagyszerűség érzete között (A végletek embere)

Hamar elunják magukat

Valószínűleg ADD-snek vagy ADHD-snek diagnosztizálják őket. (A „nagyszerű” orvosi elnevezése a hiperaktivitásnak)

Hajlamosak az álmatlanságra, rosszul alszanak, gyakran vannak rémálmaik, problémát okoz nekik az elalvás, esetleg félnek álomba merülni.

Gyakran depressziósak, esetleg öngyilkosságot is megkíséreltek már

Igyekeznek valódi, mély és tartós barátságokat kiépíteni

Könnyen alakul ki bennük erős kötődés a növények illetve az állatok iránt.



Ha ezek közül legalább 14 állitás igaz rád , akkor VALÓSZÍNÜLEG indigó vagy...

remélem tudtam valamit segíteni..

pusszi

2010. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!