Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Angyalok segítik az embereket,...

Angyalok segítik az embereket, majd köddé válnak? Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Amikor a nagymamám a 70-es éveiben járt, télen egyedül sétált az utcán, de csúszós volt a talaj és elesett. A hátán feküdt, és nem tudott felkelni. Senki más nem volt a közelben. De hirtelen érezte, hogy hátulról két ember megragadja a karját, és felállítja őt. Aztán megfordult, hogy megnézze, kik ők, és hogy köszönetet mondhasson nekik. De legnagyobb meglepetésére nem volt ott senki. Még csak olyanok sem, akik egy kicsit távolabb sétáltak volna.


A nagymamám úgy véli, hogy a titokzatos emberek valószínűleg angyalok voltak, akik segítettek neki. Ezért tudtak eltűnni, miután segítettek neki. Hisz abban, hogy az angyalok közöttünk vannak, és segítséget nyújtanak.


Sőt, gyerekkoromban a nagymamám a személyes élménye előtt mesélt nekem egy hasonló eseményt: egy ismerőse mesélt neki a külföldi útjáról. Arról, hogy eltévedtek, de aztán jöttek emberek és segítettek nekik az irányt megtalálni, de amikor nem figyeltek és meg akartak fordulni, hogy megköszönjék segítségüket, ők eltűntek.



2022. jan. 23. 20:41
 1/8 anonim válasza:
6%
Nagymama hamarosan a zárt osztályon végzi,az!
2022. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ki miben hisz. Nekem meggyőződésem, hogy vigyáznak ránk. Nekem is volt hasonló élményem. Sajnos a mai materialista világ évtizedek óta azt mantrázta az embereknek, hogy a tudomány a minden és igyekeznek az embereket elvágni a spiritualitástól.
2022. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Én gyerek koromban, a szomszéd gémes kútjába bele hajoltam. Éreztem, hogy átbillen az egyensúlyom, és kezd a fejem lefelé húzni.. Na akkor egy hatalmas rántást éreztem hátra felé. Hanyat estem. Azt hittem a szomszéd az vagy anyám. De nem, egyik se volt ott. Nem vokt ott senki. Szerintem az őrangyalom húzott hátra hatalmas erővel.
2022. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
24%

Szerinted. De ez csak feltételezés.

Sokkal valószínűbb hogy az idegrendszered hirtlen összerántotta bizonyos izmaid a sokk hatására és visszabillentél.

2022. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
17%

Milyen "mai " materialista világ???

Emberemlékezet óta nem kaptak ekkora publicitást ilyen ezoterikus baromságok mint manapság: "Minden betegség lelki eredetű", vonzás törvénye, műtét a tv-n keresztül Tihanyi Tamás által, előtte egy kis MR mosógép fűtőszállal, és még sorolhatnám a temérdek sületlenséget...

2022. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom te több, a spiritualitással kapcsolatos dokumentumot, fórumot vagy könyveket olvasol mint mi, ezért tudsz ilyen jó példákat felhozni, amik pont, hogy a vicc kategóriába sorolandóak.
2022. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik volt páromnak volt kicsit hasonló élménye gyerekkorában, mint amit a 3. hozzászóló leírt.


Kb. 9-10 évesen egyedül elment horgászni a házuktól kb. 2 km-re található tóhoz, és egy rossz mozdulat után a stég végéről belesett a vízbe, ami nem volt mély, de egyrészt nem tudott úszni, másrészt félrenyelt, vagyis víz mehetett a tüdejébe, ahogy arccal előre belesett a tóba.


Felnőtt fejjel úgy mesélte el, hogy úgy élte meg, hogy fuldoklik, utána megdöbbenésére felülről látta egy rövid ideig a saját testét hason fekve a vízen lebegni, szétterült karokkal és lábakkal, mozdulatlanul, aztán újra úgy érzékelte magát, ahogy előtte, a vízben fuldokolva, aztán azt érezte, hogy valami nagy erő hirtelen felfelé és hátrafelé rántja ki a vízből. A stégen tért magához, és nem volt ott senki, ugyanúgy, mint ahogy előtte sem volt senki más a környéken.

2022. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
97%

Őrangyalai lehettek.

Nem tűntek el, nem is lettek fizikaiak.

2022. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!