Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van emléked az előző életedből...

Van emléked az előző életedből? Mi az?

Figyelt kérdés
Sosem tapasztaltad meg, de 100% bizonyos vagy benne, hogy úgy van, ahogy gondolod.

2022. febr. 9. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Meg szep, hogy van de nem arulom el.
2022. febr. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Laylah ***** válasza:
77%
Vannak. Tömören fogalmazva, az egyikben népirtás, a másikban kivégeztették előttem a szerelmemet, a harmadikban csak a barátaim arcát láttam a tábortűz lángjain túl.
2022. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Emberekkel kapcsolatban vannak megérzéseitek? Például nem ismertek valakit, de mégis megmagyarázhatatlan érzés fog el vagy tudjátok, hogy ők milyenek, pedig semmi tapasztalatotok nincs velük.
2022. febr. 9. 11:38
 4/6 Laylah ***** válasza:
77%
Régen, egy időben volt olyan, hogy hozzám ért valaki, és azonnal tudtam, hogy milyen ember is ő, sok esetben még azt is, hogy mi foglalkoztatja vagy mi tette őt olyanná, amilyen. Ennek viszont már olyan 10-12 éve, nagyon kijöttem a gyakorlatból azóta.
2022. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
56%
Valami golyóban voltam és egyszer csak elkezdtem folyni, folyni kifelé egy hosszú csövön át egy másik üregbe ahol utam véget ért, és megszületettem, megint.
2022. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Érdekes ez.

Le vagyok rogyva oldalra, fájdalom, gyengeség miatt... haldoklok. Előttem gyilkosom áll, de nem haragszom rá. Majd minden el halkul, el halványul.


De azt nem tudom meg mondani, hogy miért vágyok megint erre az érzésre, meg nem is. Egyébként alfája voltam egy kisebb falkának, valahol Alaszkában. Szóval afféle merénylet áldozata voltam.

2022. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!