Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hány gikszer és akadály után...

Hány gikszer és akadály után mondanátok azt, hogy elég, inkább nem csinálok semmit és hinnének el hogy ezek már természetfeletti történések?

Figyelt kérdés
5, 10, 20? Mennyi akadály még ami reális és mennyi ami miatt inkább lemondanátok az álmaitokról/munkáról, mert jelnek vennétek és már félnétek kilépni a szobátokból? Velem kb. 15-20 irracionális akadály történt meg az elmúlt időben, úgy érzem jobb, ha bezárva maradok. Mit tennének, mit tegyek? És minek van olyan hatalma hogy ilyet csináljon?
2022. febr. 11. 01:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Vagy inkább kinek
2022. febr. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem kinek. Ezek nem egy másik ember által létrehozott dolgok. Az ember ehhez nagyon kevés
2022. febr. 11. 02:29
 3/23 anonim ***** válasza:
Es mit csinalsz bezárva, éhenhalsz?
2022. febr. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Sehány után. Ha valami nagyon nem megy, mert folyton belebukok, legfeljebb megpróbálok inkább valami mást. De ez, hogy akkor inkább semmit nem csinálok, ez a durcizás utoljára oviban volt jellemző.
2022. febr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A probléma addig ismétlődik amíg meg nem oldod.


1000x is ha nem vagy hajlandó érzelmileg totálisan belemenni

2022. febr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 SZücsöm ***** válasza:
82%
Kérdező. Persze hogy nem más hibája.Ahogy mondani szokás, a hiba az ÖN "készülékében" van. Nem generálja senki és semmi ezeket a gigszereket. Ezek a hozzánemértésből, a negatív hozzáálásból, és a nem megfelelő probléma megoldási készségből keletkeznek. Röviden az alkalmatlanságból. Amin amúgy lehet változtatni csak ahhoz a sors hibáztatása és a feladás, (picsogás) helyett aktív üzemmódba kell állni, és dolgozni kell a saját hiányosságok,gyengeségek eliminálásán.
2022. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

#6


A hozzá-nem-értésről annyit hogy az átlag ember honnan is tudná ha egész életében pont az ellenkezőjére nevelték.


Érdemes elolvasni Brandon Bays: Belső utazás című könyvét. És persze buzgón alkalmazni is a módszert.

2022. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
6, az egesz életem omlott össze, akkor ahhoz sem értek? Rengeteg nehézségem volt eddig is, rengeteg ártó ember, volt hogy kiraboltak, mégis tudtam menni tovább. De 20 akadály 2 hónap alatt mar egy kicsit gyanús, nem gondolod? Ezt mar valamilyen felsőbb hatalom csinálja, vagy átok...
2022. febr. 11. 11:37
 9/23 anonim ***** válasza:
Felsőbb hatalomnak nem érdeke pont a te életeddel szórakoznia. Esetleg átok lehet, ha volt vkinek oka rá, hogy ilyesmit tegyen rád. De a legeslegvalőszínűbb, hogy túl hamar feladod és hogy mindent akadálynak tekintesz és nem kihívásnak.
2022. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nekem is lenne okom hogy átkozzak, de egyrészt nem tudom hogyan kell, másrészt a szorongás miatt úgysem működne.

Tegnap éjjel pl. 2 órán keresztül próbáltam időpontot kérni munkaügyben, de nem működik a honlap. Eddig mindig működött, amikor sikerült viszont más jött közbe, már 20x, most egy szaros honlap nem működik és ezen múlik az életem/ a munkám. Meg az ongyilkossagom... mondd hogy nem röhög valamilyen felsőbb hatalom rajtam

2022. febr. 11. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!