Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ámokfutás miatt kaphatok...

Ámokfutás miatt kaphatok valamilyen pofont az élettől? Spirituális szempontból?

Figyelt kérdés

ez kicsit fura kérdés, de kiborultam. évek óta nem vagyok már jól, de pár hónapja bekerültem a pszichiátriára és diagnosztizáltak. Nem írom le pontosan mivel, kezelni egyelőre még nem tudtak. Illetve kényszerbeteg vagyok és a kényszeresség egyik tárgya az lett, hogy visszaadjam a gonoszságot amit kaptam.Volt már egy pár ámokfutásom az elmúlt pár hónapban, amikre szinte nem is emlékeztem később. Megszereztem számokat, e-mail címeket és fenyegetőztem kicsit. Illetve van egy pár ismeretlen ember is, akiket egyszerűen már csak irigylek vagy sz@r embernek gondolok és emiatt őket is támadni akarom, de a gyűlöletem és haragom sokkal inkább azok felé irányul, akik a mentális betegségem okozták. Ilyenkor lehetek én a karma és jogos ha azok is szenvednek kicsit, közel sem annyit mint én, vagy emiatt is engem büntet majd az élet?

Sokszor tényleg leállni sem tudok, mert ez kényszer


2022. febr. 16. 01:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Szedd be a gyógyszereidet.
2022. febr. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Inkább hagyjuk, csak szidalmazást fogok kapni a magyaroktól, ne írjon senki
2022. febr. 16. 02:05
 3/19 anonim válasza:
Én nem fekszem pszichiátrián, de én is érzek hasonlót azok iránt akik bántottak. Azonban ha ennek fizikai stb. teret adsz, akkor az téged öl meg meg emészt fel belülről. Inkább ezeket a negatív erőket át kéne manifesztálni valami hasznos dologba, amit előnyödre fordíthatsz. Remélhetőleg a szakemberek nem begyógyszereznek, hanem tényleg segíteni akarnak. + nem ártana utána nézni átoknak, démonnak, mert lehetnek rajtad ezek is.
2022. febr. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Átok biztos van rajtam

Nem maradtam a pszichiátrián, csak olyan súlyos volt az önbántalmazás, hogy bevittek.

Csak egyre rosszabbul vagyok, az emberek, inkább állatok miatt vagyok ennyire rosszul. Ennyit megérdemelnek. Szerintem. De felek hogy még nagyobb lesz rajtam az átok

2022. febr. 16. 02:34
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Már most is kapod a pofonokat az élettől, csak még nem esett le.


""Ha haragot dédelgetsz, az olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg." (Buddha)

2022. febr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Grimfox ***** válasza:
57%

Te nem lehetsz a karma. Főleg nem szándékosan eldöntve, hogy te akkor most megfizetsz. Az csak rosszabbá fog tenni mindent. Ha úgy érzed, nem lehet rosszabb, tévedsz. Rosszabb mindig lehet.

A kérdésre válaszolva, a bosszúhadjárat nagyon csúnya karmikus következményekkel jár, nem is beszélve a jogiakról. De a jogi következmények csak a halálodig érvényesek. A karmikus következmények nem. A betegséged súlyosbodása a minimum, amit egy ilyen akciótól várhatsz.

2022. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És az állatok akik egy másik ember mentális betegségét okozzák meg azt hogy pengével vagdossa magát azok nem kapnak semmit? Az életnek nem az én partomon kellene állnia? Ma pl a nyakamat karmoltam szét a saját családom utál mert dühöngök. Ilyenkor nem kellene inkább valakinek a kezembe adnia egy átokhoz szükséges kézikönyvet és azt mondani hogy hajrá? Na akkor hinnék a karmàban
2022. febr. 16. 18:04
 8/19 A kérdező kommentje:

5, de ha a haragomat ellenük fordítom akkor már nem csak én iszom a mérget. Buddhát meg hagyjuk, szerinte nem kell élvezni semmit az életben, csak szerényen élni mint a szerzetesek és tűrni ha bántanak. Hát többé már nem

Amúgy meg a méreggel ami bennem van nincs mit tenni, az sajnos ott van

2022. febr. 16. 18:08
 9/19 anonim ***** válasza:
Kifele okolsz nagyon, és emiatt dühöngsz. Sokkal egyszerűbb és könnyebb mint megkeresni a saját felelősségedet, de sokkal mérgezőbb is. Szakember segítségét kéne kérned ahhoz, hogy fel tudd dolgozni ami veled történt...
2022. febr. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ha azért kaptam volna a bántást mert én kezdem akkor egy szavam sem lenne. De nem így történt. A lelkem majd megnyugszik ha nekik is sz.r lesz mint nekem. Már az életem is veszélyben mert vagdosom magam

A karma meg bekaphatja mert semmit nem csinál. Akkor én válok azzá. Ráadásul én a tized részét nem tudom nekik visszaadni mint amit én kaptam

2022. febr. 17. 02:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!