Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet olyan rémisztő egy...

Lehet olyan rémisztő egy rémálom hogy szívinfarktusta kap az ember és meghal? Még fiatal is 30 év körüli?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg igen, ha amúgy is van gond a szívével, de alig van erre esély.
2022. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges ember álom miatt nem fog infarktust kapni. Ugyanúgy, ahogy horrorfilm miatt sem.

Időseknél, szívbetegeknél szokott inkább előfordulni, hogy álmában meghal, de nem tudom mennyied része infarktus, az meg végképp bizonytalan, hogy rémálom okozta-e.

2022. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Elméletileg igen, de azért ennek elég kevés az esélye.
2022. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán előfordulhat fiataloknál is hirtelen szívhalál. Valami rejtett betegsége, rendellenessége lehetett, amiről nem tudott. Akinek egészséges a szíve, nem ha meg egy álom miatt.
2022. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4. Hát mondjuk aki napi szinten3-4 energiaitalt betol az kaphat, sokszor tünetszegény meg visszafordítható, havernak 24 évesen extraszitoleja lett tőle.
2022. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Nekem energiaital nélkül is van extraszisztolém. Szerencsére nem veszélyes. Bár azért megtud ilyesztgetni.


Hát volt már néhány álmom, amiből pánikrohammal ébredtem és majd kiesett a szivem. Nos ha valaki eleve szívbeteg talán lehet számára végzetes.

2022. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Még senki, aki alvás közben szívinfarktusban meghalt, nem mesélte el, akkor mit álmodott.
2022. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!