Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen gyakran vásároltok...

Milyen gyakran vásároltok ásványokat?

Figyelt kérdés
Melyik boltot tudnátok ajánlani, ahol szép dolgok vannak, és harmóniát sugároz a bolt maga is.

2022. márc. 25. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem fontos a személyes vásárlás én a laava.hu-ról rendeltem nemrég és korrekt volt.
2022. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem vettem meg, de most lesz a Lurdyban asvanyborze, oda szeretnek benezni.
2022. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
39%
Napi szinten.
2022. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%
Soha nem vettem. Mire jó az?
2022. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Grimfox ***** válasza:
100%

Én általában magamnak gyűjtöm. Nem olyan szép, mint a csiszolt bolti, de legalább a keresés, és megtalálás öröme is megvan. Jobbára kalcitot, aragonitot, és vörös jáspist lehet így találni, de találtam már kvarcgeódát(kicsit), és fosszilis dolgokat is. Könnyen található még fulgurit, és kova.

A stadionoknál, Pesten van egy ásványbolt, ha nagy ritkán veszek valamit, mert nem gyűjthető, azt onnan veszem.

2022. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Sót szoktam venni, érzem jótékony hatását, nem szeretem a sótalan ételeket.
2022. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendszeresen vásárolok ásványokat. Zeolitot mert néha mosni is kell, bentonitot mert macskáim vannak, sót mert néha bizony megéhezem, kaolin- szóda- és kvarctartalamú eszközöket ha mosogatás közben eltörök valamit.
2022. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én általában egy két havonta mindig rendelek, vagy esetleg elmegyek egy boltba.

Webshopból tudom ajánlani az Ametiszt Ásványboltot, illetve a Kristálycentrumot. Ha jól tudom, mind a kettőnek van rendes boltja is, de én csak rendeltem eddig tőlük, amivel nagyon megvoltam elégedve.

2022. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!