Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért a szentlélek szimboluma...

Miért a szentlélek szimboluma rajzolódik ki?

Figyelt kérdés
Ha télen lefekszünk a hóba és kezünket, lábunkat teljes mozgástartományban mozgatjuk, akkor a hóban a szentlélek rajzolódik ki szimbolikus énében. Biztosan tudjátok, mert rengeteg ilyen videó van. Valaki gondolkozott már ezen, hogy vajon miért lehet ez? Ilyenkor az emberben lévő szentlélek árnyéka jelenik meg?

2022. márc. 28. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hóangyalnak hívják. Nem tudom milyen szentlélek jelére gondolsz. Kár belemagyarázni bármit is.
2022. márc. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
29%
Édesfsz...
2022. márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

"Ha télen lefekszünk a hóba és kezünket, lábunkat teljes mozgástartományban mozgatjuk"

Tehát ha hóangyalt csinálunk


"Biztosan tudjátok, mert rengeteg ilyen videó van"

Én még egy ilyet se láttam, hóangyalt viszont már csináltam.


"a szentlélek rajzolódik ki szimbolikus énében"

A szimbólumokat emberek találják ki, nem is isteni segítséggel, szóval az emberek azt látnak az alakzatokba, mit akarnak - így felesleges bármihez is kötni.

2022. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
A szentlélek szimbóluma az egy galamb. Véletlen egybeesés, hogy a hóangyal hasonlít egy felülnézetű galambra. Azért van, mert az embernek és az állatoknak is szimmetrikus a teste, páros számú végtaggal.
2022. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15%
Ha én részegen elesek a hóban összemozgok mindent és nem is lehet hozzám szólni amíg le nem jár a centrifuga. Nem mondom, hogy nem látom néha a szentlelket de biztos vagyok benne hogy erősen ittas állapotban repdes körülöttem.
2022. márc. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!