Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szívesen olvasnák történeteket...

Szívesen olvasnák történeteket spontán gyógyulás témában. Az is érdekelne hogy miképp sikerült?

Figyelt kérdés
Én abban hiszek hogy, ha az ember elengedi a szorongását,negatív érzelmeit a betegségével kapcsolatban,akkor tud megtörténni.

#gyógyulás #öngyógyítás #spontángyógyulás #alternatívgyógyulás #spiritualisgyogyulas
2022. márc. 31. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
"ha az ember elengedi a szorongását,negatív érzelmeit a betegségével kapcsolatban és emiatt gyógyul meg, akkor gyógyulása nem 'spontán'.
2022. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Addig ez is megteszi:

Subliminal (közvetlenül a tudatalattiba ható) frekvenciavideókat készít egy orvoscsapat,teljesen ingyenes és a Dns helyreállítója sokakat kigyógyított a pfizer mellékhatásaiból többek között:

DNS regeneráló: https://www.youtube.com/watch?v=OmeiZVYRoHQ

A zsírsejtek őssejtekké való átalakítása is elérhető..

2022. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Én történetem nem hétköznapi.Miután megtörtént velem, teljesen másfelé alakult az életem.

Rákos lettem fiatalon,áttétes gyorsan terjedő csontrák,környező szövetekbe szervekbe áttét is volt.Csontkinövések voltak, amit amputációval lehetett volna eltávolítani a környező szöveteket ért sejtrombolás miatt.

Iszonyatosan fájt már, amputálni kellett volna a kezeim, lábaim.

Öngyilkos akartam lenni, de nem tudtam megtenni.Egy fohász hagyta el a számat, hogy az életem odaadnám annak aki segít, őt szolgálnám életem végéig.Itt kezdődött a történetem.nemsokkal később iszonyatosan fáradt voltam, elaludtam.Szószerint mint akit kiütöttek, semmire nem emlékszem.Reggelre fura érzésem volt, nem fájt semmim.Nem értettem.A csontkinövések sehol nem voltak.Mintha adrenalin injekciót adtak volna, azonnal felpattantam az ágyból, lámpa felkapcsolás, és jött a felismerés.Ahol a kinövések voltak, azokon a részeken műtéti heg volt, de szinte teljesen összeforradva.Nem értettem, de egyszerűen semmit nem éreztem már a betegségből.

Két nap múlva mentem az orvoshoz kontrollra.Hát jött a meglepetés neki is, egyszerűen nem értette hogy tűnt el az a sok áttét, csontkinövés,ami rajtam volt.Látta a műtéti hegeket, vettek mintát, de semmi, teljesen eltűnt.Több kollegájával is megnézték a leleteket, nem értették.elakartak küldeni mindenféle laborokba meg kitudja milyen professzorokhoz, hogy ők is megnézzék ezt, ebbe már nem mentem bele.

De ezután az eset után történt velem más is.Iszonyatos emlékek törtek rám, mindig este,nem mertem aludni.Ez odáig jutott hogy altatókat is szedtem és úgy sem aludtam.elmentem egy pszichológushoz,majd többszöri találkozás után miután megismerte az egész előzményt, kérte vegyem fel egy kollegájával a kapcsolatot regressziós hipnózist csinál.Elmentem hozzá, soha nem felejtem azt a pénteki délutánt.Visszavitt oda amikor este elaludtam és regressziós hipnózisban felidéztem neki mi történt.

hajnalban arra ébredtem hogy a kutyák iszonyatosan ugattak az udvaron.kimentem megnézni, de csak ugattak,kimentem az udvarba és ott történt.házam egy hegyvidéki falutól nem messze egy völgyben van.Az udvarra kiérve valami zümmögő,fura hangott hallottam, nem értettem honnan jött.Ekkor hirtelen felettem halvány fényeket láttam.Egy kör alakú valami volt fölöttem,majd itt képszakadás volt, még a hipnózisban sem tudtam felidézni.Ennek a járműnek a belsejében tértem magamhoz, egy asztalon, ahol valami szkafanderbe öltözött emberek vizsgáltak.Tbbféle injekciót kaptam, majd a tudatomban ezt hallottam folyamatosan, nem lesz baj, egy éles fájdalmat fogok érezni és onanntól jobb lesz.valami lézerfélét láttam ami pásztázta a testem, majd hirtelen elkezdett égetni azokon a részeken ahol a kinövések voltak.Mikor befejezték, azt mondták az ágyamban fogok reggel magamhoz térni és nem fogok emlékezni semmire, csak megszűnik örökre minden fájdalmam.

majd reggel felébredtem.

A pszicháter aki elvégezte a hipnózist azonnal adott utána egy telefonszámot hogy hívjam fel otthonról és személyesen beszéljek csak vele.

egy olyan ember volt, aki ilyen esetekkekl foglalkozik itt európában, de magyarországon él.

Akik segítettek egy rendkívül intelligens faj volt, akik már régóta köztünk élnek.Néha nekünk embereknek nem megérthető okokból elvisznek közülünk párat, akiket ha analizáltak, vissza viszik oda, ahonnan elvitték őket.

Megkérném senki ne írjon, nem is fogok válaszolni.ezt azért írtam le, hogy a kérdezőnek segítséget adjak, néha teljesen más áll a spontán gyógyulás mögött, mint gondolnánk.

Már elköltöztem az országból egy hihetetlenül szép helyre.

2022. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2022. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
#3 Nem vagyok benne biztos,hogy nem ők okozták-e a rákot,csontkinövéseidet..ez így nagyon rózsaszín és hiányos..
2022. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
...sztem hibrid vagy..
2022. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!