Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történik azzal aki nem a...

Mi történik azzal aki nem a sorsát teljesíti be illetve aki ettől elteriti?

Figyelt kérdés
Idosebb nő vagyok. Sokat gondolok mostanában arra, hogy nem a nekem elrendelt eletet elem, nem ott vagyok ahol lennem kellene. Meg hogy egy csaladtagom alaposan belenyult az életembe. 20 évesen születhetett volna gyerekem de házasság nélkül. A családom szinte eltuszkolt abortuszra. Persze ehhez az én buta naivitasom is kellett, hogy elhittem ez egy óriási szegen, talán meg meg is koveznenek érte. Aztán falun akartam maradni a szülői házban, mindig azt sulykoltak a szüleim, hogy azért dolgoztak annyit, építkeznek, meg sok nemzedeken keresztül ott élt a család, hogy ez így fennmarqdjon. Ennek ellenére anyám szinte eluldozott hazulról. Aztán meg sorolhatnam hogy anyám egy bizonyos ember befolyása alatt hogyan nyúlt bele a sorsomba. Városon élek. Sokszor érzem azt, hogy nem a helyemen vagyok, nem a nekem elrendelt eletet elem, szóval nem a helyemen vagyok. Mi erről a véleményetek?

2022. ápr. 19. 04:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha az az érzésed, hogy "nem vagy a helyeden", akkor sosem késő irányt váltani. És nem kell túl sokat rágódni ezen a "sors-karma" témakörön, mert nem vezet sehova. Ami elmúlt, az elmúlt, ami előtted áll, azzal tudsz gazdálkodni.


Nem hinném, hogy lenne konkrátan "nekünk elrendelt élet". Azon viszont mindig érdemes gondolkodni, hogy elég hasznosak vagyunk-e a helyünkön, sikerül-e kihasználni a kapott lehetőségeket?

2022. ápr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennel én is küzdök, hogy nem vagyok sínen.

Én arra gondolok ilyenkor, hogy a léleknek valahol mindegy mit tapasztal, mert bármilyen tapasztalással (neg vagy poz) csak többet tud, gazdagabb lesz.

Hogy minek milyen kimenetele van az csak nekünk számít, pl hogy felvesznek-e egy állásra. Az ego rágörcsöl mert azt akarja hogy így és így legyen, de a léleknek igazából mindegy. Ha felveszik, megtapasztalja milyen az állás, ha nem veszik fel, megtapasztal valami mást.

Nem tudom mennyire így van vagy nem, de én ezzel nyugtatom magam.

2022. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sorsát csak az tudja beteljesíteni, akinek sorsa előre meghatározott ("előre megírt")

Viszont ez nincs így, sorsát mindenki maga irányítja tetteivel.

(Miért kéne öt-hat embernek meghalnia, mert az illető előre megírt sorsa az, hogy sorozatgyilkos legyen?)

2022. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!