Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kamionosok, sokat autózók...

Kamionosok, sokat autózók milyen természetfelettinek hitt jelenségeket tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Az utakon, utak mentén, parkolókban és egyéb helyeken. Érdekes a téma, mindig csak egy házra/épületre korlátozódnak ezek a sztorik, pedig az utak mentén is sok minden történik vagy történt.

2022. ápr. 27. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Apukám régebben kb. 15 éven keresztül szállított hajnali 1-től reggelig újságokat a megye nagy részében boltoknak, trafikoknak meg ilyen helyeknek.

A vége felé mielőtt befejezte, én is elmentem vele pár alkalommal, ekkor még olyan 11-12 éves lehettem. Nagyon sok dolog történt vele, és sokat is mesélt, de csak egy paranormálisnak mondható dolog volt, és ekkor én is pont vele voltam.

Az útvonal tartalmazott egy utat, ami mélyen az erdőben ment, egy ilyen hegyes dombos vidéken. És ez az út ment egyedül ezen a helyen, a legközelebbi civilizáció több km-re volt, tehát az út két oldalán csak sűrű erdő és hegyek voltak. Na és itt mentünk hajnalban, elég nagy köd volt, és arra lettünk figyelmesek, hogy egy (valószínűleg) öregasszony sétált át az úton. Mivel köd volt, majdnem el is ütöttük. Az arcát nem láttuk, mert ilyen kendő volt a fején, de egy műanyag seprűt vitt a kezében. Tudom, hogy ez viccesen hangzik, de mivel ez kint volt éjjel a hegyekben a sötét erdőben, így eléggé nem tudtuk hova tenni.

Ez után évekkel is sokszor feljött ez a téma mikor arra járunk, apukám rendszeresen kérdezi hogy "emlékszel mikor itt ment az az öregasszony?"

2022. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt a közelben Nógrád megyében tudok ilyen vadregényes erdei utakat, szeretek autózni rajtuk, de éjszaka nem robbanék le ezeken a helyeken, van olyan rész ahol alig van térerő. Az út mentén régi balesetek mementói, keresztek, van hadisír is, szóval harcok is lehettek erre, elhagyatott tanya, kis ház az erdőben...az ember fantáziája el tud szabadulni, szinte kis költségvetésű thrillert lehetne forgatni.
2022. ápr. 27. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Egyszer szilvajuicera ittam kávét.

Természetfeletti jelenség volt, hogy elértem a következő benzinkútig anélkül, hogy befostam volna.

2022. ápr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Izgalmas lehet éjjel vezetni, van egy misztikuma.
2022. ápr. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Marcaltőnél, Szany irányába ahogy mész rá a Rába hídra a nagy kanyartól, mindig elfogott valami nyugtalanító érzés, mintha valami a kamiont a folyóba akarja tolni. Ez csak éjszaka volt, és csak ebbe az irányba. Visszafele semmi...


Nem járok errefelé már, de amig jártam , és lehetett kerültem ezt az útvonalat.

2022. máj. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Van egy erdei szakasz, ami nincs is olyan messze a várostól, tehát nem a semmi közepén van. Rajta áthaladva folyamat elkezd recsegni a rádió, alig van vétel, tökmindegy mi megy, mintha hosszúhullámra kapcsolnék. Beérve az erdőbe azonnal, ahogy kiérve egyből helyreáll. Az erdő is eléggé creepy, kb semmi forgalom nincs ott soha, egy régi tsz. volt ott. Látni nem láttam még semmit, de estefelé és éjszaka elég félelmetes, nem is van ott szívesen az ember, rajta áthaladáskor is van egy nyomasztó érzése az embernek.
2022. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én régen, a 80-as években voltam fiatal 19.éves lány, a mamához amikor mentem, mindig a rövid úton mentem, az erdőn keresztül, föld úton. Sokszor egyedül, este 11-kor,sötétben. Most ezt már nem merném megcsinálni. Akkor nem féltem. 15-km re lakott tőlünk a mama. Mi lett volna, ha éjjel lerobban a kocsi, se mobil semmi akkor még.
2022. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!