Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A sors/univerzum/felsőbb...

A sors/univerzum/felsőbb hatalom tárgyakkal is jelezhet, küldhet üzenetet az embernek, mikor bizonytalan valamiben? Pl.ha talál valamit a földön és az nem egy hétköznapi tárgy?

Figyelt kérdés

Nyilván olyanoktól kérdezem, akik hisznek az ilyen jelzésekben,akiknek esetleg volt hasonló megtapasztalásuk. Olvastam, hogy állítólag lehetnek jelek akkor, ha gondol rád egy szeretted, hogy pl. tollpihét találsz stb.,vannak ilyen személyre szabott dolgok.

Nálam az volt, hogy egyszer egy barátommal beszélgettünk a hitről. Neki egyéni meglátásai, elképzelései voltak, én szkeptikus voltam, de meghallgattam. Fontos állásinterjúra mentem később, és útközben a lépcsőn egy kis keresztes karkötőt találtam, miközben ő jutott eszembe, hogy a nyakában mindig keresztet hordott. Az interjú sikerült. Nem tudott erről semmit a barátom, a karkötőről sem, csak mondta másnap, hogy eszébe jutottam, nem történt-e velem semmi rossz. Akkor meséltem, hogy elképesztő stresszes voltam a munka miatt, de végül sikerült. Aztán tegnap, évekkel később ezután a dolog után történt egy újabb esemény. Van egy férfi, akivel nagyon erősen vonzódunk egymáshoz, ám egy ismerősöm ezt nagyon rossz szemmel nézi, próbálja előttem mocskolni őt, mondogatja, hogy csak egy darab hús lennék neki stb. Emiatt eléggé bizonytalan voltam és kicsit el is keseredtem. Délben programom volt és ahogy haladtam át az utcán, eszembe jutott az, aki tetszik, olyan kellemes érzés fogott el a rosszak helyett és a földre nézve egy kinyitható kis szív alakú medált találtam. Nem tudom, mit jelenthet (talán azt, hogy ne higgyek a közös ismerősnek?). Jelezhet így a sors, az univerzum, a felsőbb erő, vagy az ember csak annyira be akarja mesélni ezeket magának?



#sors #karma #Tárgyi jelek
2022. máj. 2. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ember azt lát az életében, amit látni akar.

Én nem várok ilyen jeleket, nem is kapok.

Ha te jelre vársz, mindent annak fogsz tekinteni, ami történik veled, ilyen egyszerű.

2022. máj. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Aki hisz ebben az azt fogja mondani, hogy igen, ezek a jelek megjelenhetnek. AKi hisz ebben, látni fog jeleket.

Aki nem hisz ebben, az nem.

2022. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak jelek, nem is keves. Kerdes, hogy eszrevesszuk-e.
2022. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Küldhet, ha nyitott vagy rá.
2022. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
53%
Rengeteg jelet kapok folyamatosan lehet az egy cikk amibe véletlen ott olvasol bele amire épp gondolsz,olyan összefüggések amiket te látsz meg magad stílusa és értőképességed szerint olyan formában amit te fel tudsz még dolgozni.Ez is fejleszthető nyílt éber figyelemmel,ítelkézmentes tudatállapottal,nagyon nagy segídségedre lehet.A barátod aki le akar beszélni nem tiszta szándékkal teszi.
2022. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ott olvasol bele amire épp gondolsz,olyan összefüggések amiket te látsz meg magad stílusa és értőképességed szerint"


Tehát értelmezed a világot, saját észlelésed alapján, saját befogadóképességeden alapulva. Minden helyzetben ezt tesszük, miért lenne ez jel??

2022. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ő érteni fogja
2022. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!