Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez jelentheti hogy sikeres a...

Ez jelentheti hogy sikeres a manifesztáció?

Figyelt kérdés

Elég régen kezdtem manifesztálni egy személy után, de annyira nem komolyan. Csak minden este elképzeltem egy jelenetet vele de nem is mindig ugyanazt. Eléggé régen látok nullást főleg kettesével, de az elmúlt pár napban ezek nagyon felszaporodtak (tegnap ötször volt). Olvastam hogy ez a szám az új kezdetek jele, fe azt nem tudom szerelemre mennyire igaz. Az elmúlt időszakban talán jobban összemelegedtünk, bár nem tudom ez mennyire komoly.

Köszönöm a segítséget!



2022. máj. 7. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
A valaszok engem is erdekelnenek!
2022. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Mert nem lehet konkrét személyt manifesztálni.


Ha én nem akarok együtt lenni egy nővel, akkor ha ő esetleg bele is mászik a fejembe a manifesztációval, kivetem onnan. Mert meggyőződésem, hogy jobbat érdemlek.


Tehát ez a konkrét személyt manifesztálás egy téveszme.

2022. máj. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
Ha létezne bevonzás, az negatív irányba fejtené ki igazán hatását, ha egy kicsi félelem is van benned, mivel összesítve az ego fél, minden egyéni félelem a haláltól való félelmünket tükrözné vissza,így bevonzanád a saját halálod lényegében,szóval ha ez létezne szöges ellentétek ütköznének össze,károdra. Elég nagy bajban lennénk. Ha folyamatosan ezt képzelgeted magad elé,hogy összejöttök stb csalódni fogsz majd, mert ha nem jön össze a dolog, jobban fog padlóra dobni, mint kellene. Tegyél érte, ha szeretnéd megvalósítani azt a kapcsolatot,hozzád hasonló dolgok fognak megtalálni úgyis az életben, mint ahogy szerintem bárkit, de ez cselekvés vagy történés szerint fog bekövetkezni, nem bevonzás alapján.
2022. máj. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!