Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tapasztalta már valaki magán...

Tapasztalta már valaki magán a spirituális fejlődés jeleit?

Figyelt kérdés
Ha igen, miket éltél át? Mi változott meg benned? Megért téged a környezeted így is?
2022. máj. 16. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Attól, hogy spirituálisan fejlődsz, még nem változol át egy fura, hóbortos varázslóvá. A környezeteddel pedig sokkal jobban kijössz, mert te érted meg őket.
2022. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen. A sok spirituális tapasztaltban kitágult a tudatom. Ma már több kipuffogógázt tudok színi, mint régen. Fejlőttem
2022. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

A spirituális fejlődés önismeret, önkontroll. Valójában a személyiséged fejlődik. Ha elindulsz egy olyan irányba, ahol már úgy érzed senki nem ért meg, akkor éppen rossz helyen vagy. Van spirituális ego, ahol az ember felsőbbnek kezdi látni magát a többitől, nem tud kapcsolatba lépni az ő véleményét nem osztókkal. Még nem értem el ide, nem is akarok.

Egyébként fontos pont a fejlődésemben, hogy már egész jól megy a tarot kártyát használni. Úgy érzem így közelebb vagyok önmagam és mások megértéséhez is. Ezzel párhuzamosan tanulok szimbólumokat értelmezni, álmot fejteni. Ezeket nagyon szeretem művelni.

Viszont arra is rájöttem, hogy ezek mind a tudatalattimmal való kommunikáció részei, és a lélek nem az, aminek én korábban gondoltam.

2022. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok mindent máshogy látok, pedig valójában csak jobban felfedezed magadat. Korábban a vágyakat szükségesnek éltem meg, most lehetőségként tekintek erre,bár még vannak vágyak gyengébben,ugyanígy enyhén még gyűlöletettel kapcsolatos gondolatok is vannak. Jelennek élek,és úgy hogy minden pillanatot ki akarok maximalizálni,nincs unalom érzése, mert belső világom nem ezt tükrözi vissza. Fizikai életre eszközként nézek,mert ez csak egy átmenet, fejlődésünkhöz szükséges,ugyanakkor nem eredeti és végleges formánk
2022. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

3-as és 4-es

Hogyan és minek a segítségével értétek el ezt a fejlődést? Hogyan indultatok el ezen az úton?

2022. jún. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4# vagyok. A szenvedés remek motiváló erő tud lenni a meditációra való kapcsolódáshoz,úgy gondolom nem lett volna lehetséges ez, ha nem valósítottam volna meg életeken át a szükséges vágyakat hozzá. Meg szerettem volna fejlődni, a karma is támogatta a szenvedés megélését, még leszületés előtt meg volt beszélve az egész,eltervezve hogy alkalmasak lesznek a körülmények hozzá,de ha ez a sok szenvedés nincs ez életben, akkor szerintem még most se kezdtem volna el meditálni, hiába a vágyak elcsábítanak minket, akinek sikerül túljutnia a csábításon az megvilágosodik. Az újjászületésról mondasz le a megvilágosodással, nincs több illúzió,nincs több szerep,nincs több vágy, csak a belső igazság valósága,mindenki előtt nyitva áll... Csak az léphet be még a legalacsonyabb szintű szamádhiba is, aki lemondott a vágyakról, a meditáció Isten valósága, a vágyak pedig az anyag valósága.
2022. jún. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!