Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg más dimenziókba...

Tényleg más dimenziókba ugrunk "valóság váltásnál"?

Figyelt kérdés
Van egy valóság váltás nevű technika ami hasonlít a tudatos álomra, amibe egy elképzelt világba mehetsz mint egy álomba. De ez csak egy álom vagy tényleg egy másik dimenzióba, galaxisba teleportál el a lelkünk?

2022. máj. 18. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

most nezted meg a multiverse of madness cimu filmet?

:-D

2022. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Angolul Reality Shifting-nek hívják,és nem különbözik egy sima ébrenléti álmodozástól.Csak mindent próbálnak különleges dologként eladni.Tudtommal sehová nem teleportál el közben a lélek.De javítsatok ki,ha tévedek.
2022. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tiktokon láttam, hogy mikor alszanak akkor elképzelnek egy forgatókönyvet és átkerülnek abba az álomvilágba amibe tudatosak.

Pl. Avatar világába is átmehet. És azt is mondják hogy ezzel egy masik dimenzióba/síkba ugranak

2022. máj. 18. 21:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg ami érdekes, hogy azt állítják olyan mintha egy filmbe lennének mert nem tudják irányítani hanem ott mindenkinek megvan a maga személyisége
2022. máj. 18. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
A technika létezik, működik. Viszont nincs köze másik világba ugráláshoz. Elképzelnek, megtanulnak egy világot, belemerülnek egy meditációval és ott a tervezett dolgok keverednek tudatalatti tartalmakkal, amik miatt kiszámíthatatlannak tűnhet a tapasztalás. Azonban az egész kép, csak az "álmodó" saját fejében történik, nagyon hasonló a tudatos álomhoz.
2022. máj. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

azért érdemes figyelni a sok youtubeos jógi arcát miközben mesélik ezeket... baromira látszik, hogy még nekik sincs fingjuk hogy miről beszélnek :D Jönnek itt a kvantummal meg minden hülyeséggel... na most a kvantumfizika konkrétan ez: [link]


Azért megnézném hogy ezek a csövesek mikor számolgatnak ilyeneket :D Inkább csak rámondják mindenre hogy MERT A KVANTUMFIZIKA és bumm el van intézve, meg dobálóznak a vibrációval meg hullámokkal meg párhuzamos univerzumokkal LOL olyan cringe-et kapok tőlük hogy jajj :D

2022. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kretens ***** válasza:
Én már többször is voltam tudatos álomban.De csak a saját tudásom szerint tudtam irányitani.Tehát amit a valós életemben láttam megtapasztaltam és tanultam az szerint tudtam csak szabadjára engedni a fantáziám.Viszont volt egy érdekes és eléggé ilyesztő élményem.Amikor egy tudatos álmomban beszélgetni kesztem egy teljesen átlagos férfi álomalakkal egyszerű kérdéseket tettem fel neki.Először azt kérdeztem tőle mióta élsz itt.Azt válaszolta hogy ő mindig is itt volt.Ezután megkérdeztem tőle hogy hol az az itt milyen hely ez milyen város milyen ország.A nézése hirtelen ilyesztővé vált gyűlölet sugárzott a szeméből.Persze mivel én sem az az ember vagyok aki megijed a saját árnyékától tovább faggattam meg egyébként is mivel ez egy álom semmi bajom nem történhet.Megkérdeztem hogy miért néz rám ilyen szemekkel és hogy én nem akarom bántani.Na aztán jött az első olyan válasz amitől félelem lett rajtam úrrá.Azt válaszolta hogy te nem ide való vagy és hogy tudja hol van az én valóságom.Na ez már egy kicsit sok volt nekem de érdekes módon inkább agressziv lettem és azt mondtam neki hogy oké akkor gyere az én valóságomba de azt jobb ha tudod hogy jézus az én pásztorom.Ekkor az álom megszakatt felébrettem.ezen élmény után már többet nem volt kedvem sem tudatosan álmodni sem meditálni többet.
2022. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 ne legyél már ekkora kretén, az álom csak elraktározott memória, és a lefekvés előtti 1-2 órában ha valami kicsit is érdekesebb dolog történt vagy olyanon gondolkozol 90% hogy megjelenik az álmodban, ebben semmi ezotérikus hülyeség nincs, és te sem vagy jani hogy az van amit te akarsz :D Habár tovább olvasva te valami vallásos idióta lehetsz, szóval tök felesleges az ilyenekkel vitatkozni. "Jézus az én pásztorom" looool najóvan :D
2022. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!