Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki egyszerűen megérzi/tudja hogy fiatalon fog meghalni?

Figyelt kérdés

Én ebben az állapotban vagyok.

Eleve mindig is nagyon féltem a 30-tól, mert sosem volt rendben az életem, most nagyon közel vagyok hozzá és egyre inkább érzem/tudom hogy közeleg a vég. (Amit egyébként annyira nem bánok, mert sokkal jobb lesz úgy nekem, de azért mégis félelmetes)

Ráadásul nagyon sok megmagyarázhatatlan dolog történik mostanában, látom magam körül hogy sok minden hirtelen lezárul…

Mindig is egy paradox érzésem volt, ha arra gondoltam hogy mondjuk 35 éves vagyok. Tudom hogy akkor már nem lehetek itt

Lehetséges hogy valakinek üzen az élet hogy hamarosan vége?


2022. máj. 24. 05:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Ráadásul nem egy hozzám hasonlóan személyiségzavaros, rossz sorsú embert láttam, mint én és mind korán meghalt

Ez is olyan mintha előre meg lenne írva a sorsunk

2022. máj. 24. 05:13
 2/19 anonim ***** válasza:
3%
A harminc az már nem fiatal.
2022. máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Egészen másképp nézne ez ki, ha tisztán látnád magad, téged uraló gondolatok nélkül. Aki megérzi a halálát az egyértelmű formában fog jelentkezni, de lehet téves gondolati kivetülés is, itt szükséges tévesen azt érezned hogy meg fogsz halni, mert a fejlődés szempontjából ezt kívánja meg. Lehet rád egyik se jellemző csak logikusnak gondolod a sok rossz történés miatt ami paradox módon vetül ki éled
2022. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem valószínű, hogy ez be fog következni.

De térjünk vissza rá pár év múlva.

2022. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én pont hogy tisztán látom magam.

A depresszió, a szorongás miatt látok tisztán. Ez az élet megköveteli hogy depressziós legyek

Nem tudom jobban elmagyarázni, egyszerűen érzem hogy nem fogok már sokáig élni. Sőt ahogy kozeledem a 30 felé egyre inkább.

Amúgy sem lesz soha normális életem, a betegsegeim miatt nem lehet. Nem latom magam 30-on túl.

2022. máj. 24. 17:47
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

A gödör alján vagy ezért olyan tiszta és sok minden lezárul igen,kapcsolatok,érzelmi problémák a kollektív jövőnk is..

Amikor több mint 15 évvel ezelőtt a munkahelyemet otthagyva úgy döntöttem,hogy innentől inkább magamnak fogok dolgozni,mint hogy bejárjak valahová a hazug rendszert fenntartva,akkor sokan azt kérdezték tőlem,hogy na de mi lesz a nyugdíjammal,hogy nem fizetek járulékokat?Én már 20-on éves koromban TUDTAM,hogy addigra már nem lesz nyugdíjrendszer,sőt semmilyen mert beomlik az egész,változik csak megmagyarázni nem tudtam....Ha előre vetítettem magam mindig természetközeli nyugodt életet láttam,ahol nagyon kevés az ember a mostanihoz képest...Ha valaki magába mélyed,sokat van egyedül a depressziótól függetlenül is megérzi a sorsát..

A jó hír viszont az,hogy baromi szép helyre kerülsz és nem egyedül fogsz innen "kilépni"....

2022. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aki fiatalon hal meg, sose tudja előre. Az egyik legjobb barátnőm 30 évesen halt meg, pedig mindig úgy gondolta, hogy legalább 100 éves koráig fog élni, egészségesen is élt mellé. Egy másik barátnőm 19 évesen halt meg, ő is sokkal hosszabb távra tervezett. Szóval én pont az ellentétét figyeltem meg, aki azt hiszi, hogy hamar meghal, az szokott sokáig élni... Én azt mondom, hogy ezt nem lehet kiszámítani.
2022. máj. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ha valaki magába mélyed,sokat van egyedül a depressziótól függetlenül is megérzi a sorsát..

Tessék szóval te is azon a véleményen vagy mint én, hogy meg lehet érezni a sorsunkat

En nem akarok innen szép helyre kerülni, csak azt akarom hogy vége legyen, mert elegem van. De közben panikolok miatta.


7, én viszont sosem akartam már megélni a 30at sem és úgy érzem nem is fogom.

2022. máj. 25. 07:53
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Pasz, ismertem olyant akiről annyit tudtam, hogy 16 éves korában is haldoklott, aztán 68 évesen azt mondta jól van és rá 2 hónapra meghalt.
2022. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Szóval akkor minden egyes kiemelésnél majd újra leírom,,hogy reméljük ilyen hozzáállással hamar megdöglesz,mert csak rontod a levegőt...és foglalod a helyet..
2022. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!