Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Buddhista szerzetesekkel fel...

Buddhista szerzetesekkel fel lehet valahogy venni a kapcsolatot? Úgy érzem csak ők adhatnának magyarázatot arra ami velem történt. Van itt olyan, aki beszélt már velük?

Figyelt kérdés

Vagy bármilyen más lélekvezetővel, aki nem materialista. Fontos hogy spirituális legyen, mert ami velem történt egyértelműen ezotéria kategória.

Úgy érzem bizonyíték vagyok a vonzás törvényére a negatív oldalról. Vagy a konkrét átokra

Pszichológus nem jó, mert ők csak paranoid skizofrénia gyanúsnak könyvelnek el

Nagyjából 15 perc alatt el tudnám mondani ami történt velem, muszáj lenne hogy meghallgasson egy hozzáértő


2022. máj. 25. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Lehet egy negatív támadást, befolyásolást éltél át.

Fogd fel illúziónak, bármilyen élethű is volt, és vegyél semmibe minden hasonló próbálkozást.

2022. máj. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Írásod alapján gondolom, hogy nagyon zaklatott a tudatod - le kellene csendesíteni. Ekkor magad meglátnád a problémáidra a választ. Itt lehet lecsendesítést "tanulni" - az országban több helyen van, sőt más országokban is

[link]

[link]

2022. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
2022. máj. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

A buddhista szerzetesi létnek nem része az ezoterikus tanácsadás. Átltalánosságban a szerzetesek épp azért vonulnak ki a világi életből, hogy a maguk belső útjukra koncentrálhassanak, tanuljanak, fejlődjenek esetleg az elesetteket szolgálják.


Eleve úgy tűnik, mintha csak megerősítést keresnél a saját teóriádra arról, hogy mi történt veled. Ez kapásból téves alapállás.


És ha meg is hallgat egy "hozzáértő", milyen alapon fogadod el őt és a válaszát? Mert a gyakorin ajánlotta valaki? Vagy mert ötezerért megnyugtatóan bólogat, és újabb húszért le is veszi az átkot? Ugye, hogy nem?


Kicsit tényleg csendesedj meg, távolodj el az indulataidtól. Fohászkodj megelőlegezett, őszinte hálával az igaz válaszért, és akkor talán kapsz is. És legyél bátor, mert nem biztos, hogy a válasz tetszeni fog.

2022. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbáltam segítséget kérni másoktól spirituális téren mikor saját viharom éltem, senki nem akart vagy tudott nekem segíteni, majd a meditáció megadta minden kérdésemre a választ, ha választ akarsz keresd belső úton, mert a külső segítség korlátozott,vagy nincs is, megnyugtató választ senki nem fog tudni adni, mert a megnyugtató válasz belülről fakad,és belső tapasztalataink visszatükröződnek a külső valóságban, ezért ha érkezik segítség a belső tapasztalataid alapján hatsz majd rá, lehet ezért fogod nem használhatónak hinni más tanácsát
2022. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

A buddhisták nem ezoterikusok, a vonzás törvénye meg aztán abszolút nem az ő témakörük.


De ahogy korábban írták, innen nézve eléggé úgy tűnik, hogy te már kész válasszal érkeznél a kérdést feltenni, azaz csak megerősítést vagy csalódást kaphatsz, választ nem.

2022. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én jobb vagyok, mint ők.

Tudok majd segíteni, de ha nem, választ adni biztosan.

Ha gondolod, beszélhetünk.

2022. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én tudom hogy nem része az életüknek a tanácsadás… nyilván szívességet tennének azzal, ha mondanak valamit.

Az hogy én magamon segítseg, az már rég nem opció. Az öngyilkossággal tudnék, de arra meg nincs modszerem

Ahogy említettem pszicholgus nem segít

Itt is csak megbizonyosodtam hogy nincs kiút, nincs segítség

2022. máj. 30. 19:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha úgyis reménytelennek érzed, oszd meg itt velünk a konkrét problémákat, nagy vonalakban, hátha éltünk már át hasonlót, és tudunk segíteni.

Sose vagy egyedül.

2022. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Teljesen konkrétan nem tudom leírni mert akkor felismerhető lennék

Az a lényeg hogy amik történetek velem olyan már nincs az emberi eletben

Ennyi véletlen nem történhet egyszerre és emiatt kerültem egy teljesen lebegő, elvolt nem emberi állapotba

Nem tudom kihez forduljak ezzel, mert ez mar nem racionális dolog, hanem abszolút természetfeletti

2022. máj. 31. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!