Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Másnál is van ilyen? Vajon...

Másnál is van ilyen? Vajon jelent valamit?

Figyelt kérdés
Családomban ugyanazok a csillag jegyek ismétlődnek mint a születési családomban csak más elrendezésben. Tehat: Apam: rák, anyam: mérleg, én és ocsem: nyilasok. Most: Ferjem:rak, en: nyilas, lanyaim: mérlegek. Ugyanazok a jegyek. Megjegyzem a mostani családom mérleg túlsúllyal sokkal békésebb, harmonikusan mint a születési nyilas többlettel. Lehet ennek valami szimbolikus jelentősége?
2022. máj. 27. 04:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Családi mintákat vitted tovább..
2022. máj. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha oly nagyon érdekel a horoszkop téged, akkor lehetett anno tudatos és tudatalatti dontes is, ami mogott nincs semmi kulonleges jelentoseg. Szimplán csak tudat alatt úgy időzítetted a foganást, hogy a gyerekeid mérlegek legyenek. A tudatos döntéshez meg ugye a párod ismerete is kellett mikor összeismerkedtél vele, tudtad, hogy az ő horoszkópja rák.


Nem tudom érted-e mit akarok írni?

2022. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve azt akartam írni, hogy télen ráértetek gyerekeket alkotni, és szabadabb hónapotok a január volt. 2-es vagyok.
2022. máj. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amugy pl. régen a paraszti világba is a tél volt a gyerek alkotás ideje, mivel akkor maximum csak a fonoba kellett menniuk, es nem nagyon volt mit csinálniuk, hiszen a szántofoldi, kerti munkak befejezodtek télire. Ezt emlekeim szerint vagy neprajz oran meseltek fosulin vagy a skanzenba.


2-es, 3-as vagyok.

2022. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem is figyelek ilyenre. Random
2022. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Lehet ennek valami szimbolikus jelentősége?"

Nem.

2022. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig én sen figyeltem erre, sőt nem is igazán érdekelt a horoszkóp. Egy hete tűnt fel az egyezés. A gyerekeim nem tudatosan lettek mérlegek. Első terhessegem vetelessel végződött. O tavaszi baba lett volna. Utána nagylányom nem volt időzítve. A kicsi meg skorpió lett volna de előbb megszuletett. Szóval nem volt ebben semmi időzítés, tudatosság.
2022. máj. 27. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!