Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a spirituális magyarázat a...

Mi a spirituális magyarázat a kiégésre?

Figyelt kérdés

Láttam régebben egy motivációs videót, aminek az a lényege, hogy 25 év felett az emberek jelentős része meghal. De nem szó szerint, hanem feladják az álmaikat, elvesztik a motivációt, stb.


Magamon is észrevettem, hogy sokkal jobban beletörődök mindenbe, és hajlamosabb vagyok az elfogadásra. És nem feltétlenül a megváltoztathatatlan dolgok esetében.


Csak egy példa. Anno megbuktattak és kirúgtak technikumból. Próbáltam mindent megtenni, de egy tanár úgy döntött, hogy nincs ott helye pár embernek. Sorra láttam, ahogyan mondja a többieknek hogy iratkozzanak ki, veszett fejsze volt a dolog. De én végig kitartottam, az utolsó fűszálba is megpróbáltam belekapaszkodni. Ha most történne velem hasonló helyzet, már bele se kezdenék, meg sem próbálnék küzdeni, hanem szimplán csak lelépnék. Valamiféle életenergia, vagy hasonló lehet az oka?


2022. máj. 28. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
A szükség érzése és a sebezhetőség miatt. Egy nem spirituális ember ki tud égni, míg egy mélyen spirituális nem.
2022. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert a fizikai világhoz kapcsolódó vágyak határoznak meg téged. Ameddig van esélyed a megvalósításukra, addig motiváló tényezőként hatnak rád, elvesztésük esetén viszont csak a kudarc és a vele együtt járó kiégés érzése marad meg benned.


Spirituális emberként már magasabb nézőpontból szemléled a dolgokat, megérted az ok-okozati összefüggéseket. Az anyagi értékek és a vágyak elvesztésének illúziója már nem hat rád olyan mértékben, mint egy átlagemberre.

2022. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A kiégés érzése sokszor összefügg a kimerültséggel. Ha sokat dolgozol, hajtol, akkor a kitartásod csökken. Próbálj pihenni!
2022. máj. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!