Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek démonűzők? Démonűzőt...

Léteznek démonűzők? Démonűzőt keresek, nagyon profit.

Figyelt kérdés
Aki ismer ilyet, írjon kérem.

2022. jún. 1. 07:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Léteznek. Szerencsére nem tapasztaltam semmit, ami miatt azt kellett volna hinnem, hogy démoni megszállás alatt van egy személy akit ismerek vagy a lakás ahol élek, ezért nem ismerek személyesen egyetlen ördögűzőt sem.

De ha te meg vagy róla győződve, hogy nem csak hogy léteznek démonok, de konkrétan rád vagy egy ismerősödre vagy a lakásodra vagy egy tárgyra amitől nem tudsz megszabadulni ráakaszkodott egy démon, lépj kapcsolatba egyházzal.

Nem vagy keresztény, értem én, jobban bízol a médiumokban mint a papokban vagy lelkészekben, azt is elhiszem. De a Názáreti Jézust okkal nevezték a galileai ördögűzőnek is.

2022. jún. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Papok végeznek ilyeneket. Kérj házszentelést
2022. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Te is el tudod kuldeni. Ha gondolod, irj ram.
2022. jún. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Melyik egyházhoz forduljak? Egyhez már fordultam, de ott nem segítettek.


#2.

És a másik kérdés az az, hogy ha nem vagyok megkeresztelve, akkor is eljönne a pap megcsinálni a házszentelést?

2022. jún. 1. 09:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Persze
2022. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
Ha komolyan ugy gondolod hogy a lakasodat, hazadat demonok vagy ordogok szalltak meg, akkor nem papra van szukseged, hanem pszichiaterre es jol beallitott antipszichotikumokra. Lehetoleg meg azelott, hogy elhatalmasodnanak rajtad a kenyszerkepzeteid es neked vagy a kornyezetedbol valaki masnak baja esik.
2022. jún. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Létezik a jó és a rossz is. Így létezik a gonosz, és a jó is.

Jing-Jang. Ördögűzéssel nem mindegyik foglalkozik, inkább nagyvárosokban van ilyen. Szeged, Debrecen, Miskolc, Budapest stb. De lehet elég egy ház szentelés is, azt meg bármelyik pap megcsinálja.

2022. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Engem érdekel hogy mit tapasztalsz? Írd le, vagy akár privát. Köszi.
2022. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
Démont űzni nem tudok, de képes vagyok elcsalni magamhoz. Ahhoz pedig semmi egyebet nem kell tenned, mint privátban leírsz mindent a jelenségről. Címet, vagy környéket írsz, ahol kószál, vagy egy konkrét nevet, ha valakit kimondottan kinézett magának. A többit ingyen intézem. Nekem ez a hobbym. Begyűjtöm/megkötöm ezeket a kóborló entitásokat (feltünésmentesen), majd olykor-olykor rászabadítom emberekre vagy kevésbé kedvelt helyekre.
2022. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A katolikus egyházban vannak ördögűzésre specializálódott papok, akik képzettségüknél fogva meg tudják különböztetni a megszállottságot a pszichózistól.
2022. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!